Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po antikoncepcii-ako na akne?

Príspevok v téme: po antikoncepcii-ako na akne?
blablablabla

dobry den. beriem antikoncepciu priblizne rok (aj ako ochranu a vedlajsi ucinok na akne). som s nou nesmierne spokojna, pretoze som nikdy nemala najmensi problem. menstruacia mi chodi ako hodinky, akne, ktore som mala a bolo dost vyrazne zmizlo, este som aj chranena... ALE v poslednom case som narazila na viac diskusii ohladom rizik antikoncepcie a prehodnocujem prestat ju uzivat a nahradit ju inym typom ochrany.predsa len to, ze teraz mi nesposobuje ziadne problemy neznamena, ze sa to neprejavi po rokoch (zdravie je pre mna najdolezitejsie). co vsak mozem urobit pre to, aby moja plet zostala rovnako cista, sucha a bez akne? pocula som o roaccutane ale pride mi to ako este horsia alternativa a bezne vyrobky z drogerie na mna nezaberaju. pred hak moja kozmeticka vyhlasila, ze som vazny pripad no a antikoncepcia tento problem vyriesila. poradte prosim :) (nefajcim, nepijem, zdravo sa stravujem a plet si pravidelne cistim - v tom to nebude)

jankaaaaaaaa

liecba roaccutane trva len niekolko mesiacov. a u velkej skupiny ludi sa akne uz po tejto liecbe nikdy nevrati
hak akne nijake nelieci, len potlaca priznaky. ak sa hak vysadi, akne sa zhorsi. takze hak treba brat dlhodobo (do konca zivota??)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.