Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vhodný parfém

Príspevok v téme: Vhodný parfém
bodka.a

Ahojte,bola by som rada ak by ste mi niekto pomohli s výberom vhodného parfému :) chcela by som sa spýtať ako si vybrať vôňu ktorá by zvýraznila,resp. hodila sa k mojej prirodzenej telovej vôni a aby sa to zbytočne nebilo. mám rada vône ako bvlgrali omnia crystalline,c-thru pearl garden,no teraz sa mi celkom zapáčila aj playboy play it spicy... viem si predstaviť voňať aj ako známy parfém Channel No.5..no určite až neskôr...ešte som len v teen rokoch a tak to nechcem moc prešvihnúť..ale nie som na presladené alebo úplne ovocné vône.skôr niečo čo nemajú všetci..rada sa cítim výnimočne :)

qatushqa

moschino glamour vonia ľahko,ovocne hravo no zároveň zvodne:)chanel coco mademoiselle je tiež fajn, no u mňa momentálne vyhráva chloe na plnej čiare :)

bodka.a

veronika ďakujem za tipy určite nabehnem do parfumérky a vyskúšam niektoré dúfam že už konečne nájdem to čo hladám :)
beskyd-niesom z tých čo si kupujú parfém kvôli reklame aby som povedala že "aha mám tu najnovšiu"...

beskyd

ked sa rada citis vynimocne, vonaj sama sebou, bud svoja:) taka nie je ziadna ina. ..sice pardon, to nebolo v reklame:P

veronika83

..ved skus inu Omniu - zelena celkom ujde, sviezejsia, podla mna krajsia nez Cristalline, ale skor sa asi hodi na jar. Alebo nieco ine od Bvlgari - BLV (Modra - vonia ako detsky olej Aviril, sviezo cisto, krasne) novsia verzia BLV II - prijemne luxusna moderna na zimu idealna.
Chanelovky su sice fajn, ale v tvojom pripade mozno tak niekde na vecer. Skor by som ti odporucila univerzalnejsiu vonu, podla kt.si ta budu pamatat a mozes ju nosit do skoly, na sport, von, diska a tak :)
Poskusaj este Lanvin 2 rose (citron a ruze pekne namiesane), Jil Sander Sport, Lacoste (ta prva zlta), vsetky novsie Versacky (maju ale slabsiu vydrz).. a mnoho dalsich. Pre mladu kocku urcite vhodnejsie ako Chanel a aj cenovo pristupnejsie, mozes sa tym polievat do aleluja..

bodka.a

jéj ďakujem za odpoved,pôjdem si omrknúť tú chanelku čo si písala a zároveň sa popýtam aj na Elizabet Arden 5th avenue,minule som si ju všimla na stránkach s vôňami a celkom sa mi pozdáva jej cena a podľa popisu by mohla byť fajn no bojím sa že som na ňu možno primladá :):) neviem si nejako rady s vôňami,neviem dobre zistiť čo sa mi hodí :-/

arianka18

tak omnia je moc bežná veľmi veľa žien ju používa :) skús napríklad od Moschino I love love...to je také iskrivé svieže ovocné ženské pre mladšie ročníky :) a ak by si chcela naozaj vyniknúť z davu stav na Chanelovku Coco Mademoiselle EDP...nie je to nič ťažké ako N5..ale zároveň má v sebe niečo elegantné a vzrušujúce. Hodí sa kľudne aj cez deň k športovej elegancii avšak pre dámy a parádnice hoci aj pre mladšie ročníky...ak máš však rada športové veci a tenisky skús radšej tú sviežu I love love...alebo prípadne niečo medzi...skús tie od dolce a gabanna imperatrice a ostatne s tými francúzskymi názvami...tiež voňajú veľmi pekne ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vhodný parfém - Fórum - ZDRAVIE.sk