Lymfaticka ulina na lavej pazuche ..

zvedavazmt

Oco mal presne toto iste.Doktorke ani za...
Doporučila som mu žihlavovy čaj, vypil cca 2 litre po dva dni a ma to preč.
Pokial nie je vysoká horúčka, dá sa to poriešiť aj doma a bez liekov.

boban64

nesiel osm k doktorke s tou uzlinou dneska mi da sa povedat ze zmizla uz len trosku pobolieva ale natieram si to stale tou octanovou mastou a myslim ze zabera ak nezmizne do piatka tak pojdem urcite k tej doktorke ale myslim ze to zabera ...a monika.d dkujem ti za ochotu strasne moc ale momentalne nemama tel...ale rad by som sa poinformoval ako vycistit svoje telo ak mas naozaj zaujem tak by sme mohli pokecat cez mail dam ti ho sem dufam ze tento clanok este otvoris :D rompert@centrum.sk pis kedykolvek ako mam vycistit to telo dakujem ...

monika.d

Urcite by som na tvojom mieste dokonale vycistila tvoje telo a to bezodkladne ! Vsetko co vidis na svojom tele je zvnutra a treba to riesit kym nebude neskoro. Ak mas nespravny pitny rezim a nedetoxikujes si telo tak sa ti lymfa zahustuje a upchava. a preto mas aj toto. Ak chces rada ti s tym pomozem. Ak to bude vazne nateraz utekaj k lekarovi ale nenechaj to pootm tak. To telo musis vycistit. upchaty lymfaticky system ti sposobi vela problemov, od celulitidy po onkologicke problemy. Daj si na to pozor a ozvi sa ak chces nieco pre seba urobit . Kedykolvek na 0914 239 310 - ak nedviham tak urcite makam ale ozvem sa hned ako sa bude dat :)