Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pasiky Crest Premium - ucinnost

bibba

teda neviem ci som tu vetu nenapisala ako blbost. chcela som len povedat, ze v amerike maju snehobiely CELY CHRUP, a nie len predne zuby, ktore prekryju Crest pasiky. takze zubar ;) aj ked tam to vychadza na 400-700e ;)

bibba

skusala som. nebola som moc spokojna. ale tak zase nemam ani nejake zlte zuby... ale podla mna je to shit tie pasiky. chodi si sem robit aj reklamu jeden chalan, ktory ich predava cez net, od neho som si ich kupila :) nic moc, fakt :) okrem toho americania ani tak velmi nepouzivaju pasiky, lebo tympadom by mali snehobiele aj stolicky, pokial tieto pasiky zakryju len predne zuby a zadnu stranu zub (aj prednych) nechaju povodnej farby... chodte si to dat spravit profesionalne k zubarovi. a nie Crest a biela perla a podobne blbosti. fakt ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pasiky Crest Premium - ucinnost - Fórum - ZDRAVIE.sk