nedari sa mi schudnu zo stehien

Príspevok v téme: nedari sa mi schudnu zo stehien
heurekka

uz som schudla z brucha, lytok, zadku, ruk, proste vsetko len tie hlupe stehniska nic. resp. ta vrchna cast, spodna nad kolenami sla dole, zvnutra ked ich spojim ostala taka priehlbinka, jemne je tam vidiet sval ale hore je to des, traslave, velke.
neviete niake cviky co na to?inak beham a davam si aerobne cviky + posilnovacie. lenze to mi funguje iba na tu spodnu cast:/

danielka89

Ahojte baby.. mám podobny problem ako vy... tiez mam pevne stehna a hrozne mi to prekaza.. len jedna vec neviem sa dokopat... a neviem ani ako na to... tiez az by ste mi mohli poradit budem rada...kludne mi napiste maila... dada.mendel@gmail.com

martinaradna

Ahoj,

do treningu na chudnutie ti odporucam zaradit stranku mybodymanager.net, kde si spravis treningove plany, profesionalne nastavene ti zarucia, ze budes cvicit najefektivnejsie :) vzdy si tam zapises co si cvicila, pozries si co ides dneska, no proste parada...aspon mna osobne to motivuje a odcvicim ovela viac ako bez planu. navyse, je to za free :) tak ked tak, -odkaz odstránený- registracia je hore :)

monika.d

Ahoj, skusim ti poradit. Nastehnach sa vacsinou ukladaju tuky a toxicke latky a to hlavne u zien , co uz mame smolu :/ Ale vo vacsine je to zapricinene nespravnou funkiou lymfatickeho systemu a na ten ti viem poradit.Cviky ti lymfu sice rozprudia ale nevycistia. Poznam to presne. A stehienka mam uz krasne. A 80 % je na strave :)Ak mas zaujem ozvi sa mi, rada ti pomozem. Venujem sa zdravej vyzive a pomaham ludoom chudnut ale aj riesit zdravie. Takze ak chces rada ti poradim :)
Mozes mi zavolat kedykolvek na 0914 239 310 - ak nezdvihnem, pracujem a ozvem sa hned ako budem moct :)

Heatherka

skus cviky z pilates :) alebo normalne kmity, rychle a male, vykopavacky. vodny aerobic, zumba,bicykel atd. ja tiez ked chudnem tak schudnem zo vsetkeho ale zadok a stehna ostanu. tie treba uz len doformovat inak to nepojde.