Dolce gusto, ci tassimo?

dobra vila

My mame Dolce Gusto rok a pol ci dva a tiez sme ho dostali ako dar, sme spokojni, nie su s nim ziadne problemy a napoje chutia dobre :).
Je pravda, ze naplne nie su velmi lacna zalezitost, mala by si vediet, komu pristroj kupujes, ci si to budu vobec moct dovolit. Ani mi ho nepouzivame o zlom krky. Ale co sa toho tyka, nejedna sa, samozrejme, o klasicku balenu kavu...ked si niekto kupi 3 v 1, ci ine nieco podobne, takisto za to co to zaplatis a porcia napoja je mensia.

Ivett16

Suhlas s maruskou, a este je v navode napisane ze "nepouzivat ocot" ale dolce predava nejaky special odvapnovac, a tu vecicku na cistenie tej ihly, najdes niekde v pristroji podla tipu, ja ju mam za nadrzkou je to taky drotik

maruska123

bubak ale kavovary treba zhruba kazde tri tyzdne/mesiac odvapnovat...cize to bola tvoja chyba...su na to specialne odvapnovace na espresso kavovary

maruska123

ja by som si nekupila ani jeden, tieto kapsulove stroje nie su nic moc..kava z nich vyjde strasne draho, pretoze tie kapsula su drahe, napr na latte alebo capucino potrebujes az 2 kapsule (1. mlieko a 2. kava)..co viem, tak chut nescafe capsul nic moc a jacobs a tom nebude o nic lepsie...dalej nikdy nevies, ci sa na dalsi rok neprestanu kapsule vyrabat a potom mozes stroj vyhodit...

radsej si kup pakovy espresso kavovar, kde si kupis mletu kavu na espresso, pripadne da sa kupit lacny mlyncek a mlet zrna

bubak258

ja mam dolce gusto a vodny kamen mi ho znicil behom polroka. voda ohriata tecie, ale cez tu napln to uz nejde. skusala som aj octom ho prebehnut a nepomohlo. vraj je na to nejaka suciastka na vycistenie ale tu nemam tak masina je hodna ist do srotu.
ale kym fungoval tak som si ho pochvalovala, kava vyborna. len drahe su naplne. vela stastia v rozhodovani :)