Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

šampon pre suche vlasy

ANGEL-DEMON

akoze aj ja nakupujem niektore veci z notino.sk ale ! ja neviem či im za to platia alebo čo?!! ze tu robia reklamu..
tie "oleje" okolo olejov ani nechodili! je to chemia... su veci ktore su dobre, napriklad kondicioner na suche vlasy od gliss-kur na rozčesavanie... inak najlepsie su prirodne oleje...
kokosovy kupiš v DM, ricinovy v lekárni ti načapuju 1dcl= 2€
mne najviac pomohli tieto veci.. a nielen mne ale aj nase stare matere pouzivali prirodne masky na vlasy... a nie chemie...
šampon stačí aj žihlavovy + pridavam si do neho lyžičku ricinoveho oleja

EMA737

Tiež sa prikláňam k názoru, že šampón sám o sebe suchosť vlasov príliš neovplyvní v tom zmysle, že by ich vyživyl a vzpružil. Ale ako základ dobrej starostlivosti musí byť aj šampon kvalitny. Dalej určite pár krát do týždňa výživna maska a hlavne oleje by som skúsila na 100%. Napríklad z týchto si vyberie myslím každý. www.notino.sk

laurittko

Zalezi cos i ochotna investovata co ocakavas :) ale tak nejak suhlasim ze loreal profesional je dobry, ma super radu rpe blond vlasy, aj pre suche :) takze ten skus

sona30

Mne vyhovuje Loreal Elseve Re-Nutrinion na suche vlasy, s vcelou materskou kasickou. mam kucerave vlasy, co sa lahko susia a tento sampon a kondicioner je super.

Barča

Ahojte. Mám husté, dlhé, kučeravé a hlavne suché vlasy bez lesku. Prosím Vás, poraďte mi nejaký dobrý šampón, ktorý Vám pomohol. Na cene nezáleží. Ďakujem :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

šampon pre suche vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk