Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

šampon pre suche vlasy

ANGEL-DEMON

akoze aj ja nakupujem niektore veci z notino.sk ale ! ja neviem či im za to platia alebo čo?!! ze tu robia reklamu..
tie "oleje" okolo olejov ani nechodili! je to chemia... su veci ktore su dobre, napriklad kondicioner na suche vlasy od gliss-kur na rozčesavanie... inak najlepsie su prirodne oleje...
kokosovy kupiš v DM, ricinovy v lekárni ti načapuju 1dcl= 2€
mne najviac pomohli tieto veci.. a nielen mne ale aj nase stare matere pouzivali prirodne masky na vlasy... a nie chemie...
šampon stačí aj žihlavovy + pridavam si do neho lyžičku ricinoveho oleja

laurittko

Zalezi cos i ochotna investovata co ocakavas :) ale tak nejak suhlasim ze loreal profesional je dobry, ma super radu rpe blond vlasy, aj pre suche :) takze ten skus

sona30

Mne vyhovuje Loreal Elseve Re-Nutrinion na suche vlasy, s vcelou materskou kasickou. mam kucerave vlasy, co sa lahko susia a tento sampon a kondicioner je super.

Barča

Ahojte. Mám husté, dlhé, kučeravé a hlavne suché vlasy bez lesku. Prosím Vás, poraďte mi nejaký dobrý šampón, ktorý Vám pomohol. Na cene nezáleží. Ďakujem :-)

Ali99

ja pouzivam sampon pre suche, poskodene vlasy Seide a kondicioner annemarie borlind a som spokojna. predtym som pouzivala ceramidovy, ten bol super, ale prestali ho vyrabat :-(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

šampon pre suche vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk