Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach zo smrti?

Príspevok v téme: Strach zo smrti?
boyka

zdravim, mam 16rokov, a takyto problem : cez den je vsetko fajn, ale vecer ked je zhasnute svetlo a chystam sa spat, pocujem nahlas tikat svoje hodiny, ale to tikanie mi este hlasnejsie tika v hlave, a spomaluje sa, ja sa naplasim ze sa mi spomaluje srdce, som trosku mimo. priznaky : triaska, zblednutie, rychle buchanie srdca, niekedy az strata kontroly. prosim vas poradte, niekedy aj cez den musim hybat napriklad nohou neustale aby som citil ze sa hybem a zijem. cim to moze byt? :(

Zusina

Ahojte ja mam tiez taky problem , a tie hodiny ani nevravim, uz aj stara mama vie,ze ich ma vypinat ked pridem ku nej spat :) ja som tiez chodila ku psychologovi a pomohol mi,povedal mi aby som myslela na nieco ine,a ze to je vlastne tym ze na to myslim,aj ked nie uplne ale telo citi zmenu... Este sa mi to niekedy stava aj teraz a snazim sa hned mysliet na nieco ine :-)

Lulu2011

ja som tu knihu citala a iný pohlad nemam

ked si predstavim, ze cloveka caka okolo tisic reikarnacii, tolko zivotov, nielen stastia, ale aj utrpenia, som skor v depke

Monika0

ak máš strach zo smrti, odporúčam prečítať knihu od Raymond A. Moody - Život po živote, budeš mať iný pohľad na život a aj na smrť.

majjca

Ahoj, no ja som mala podobny problem, no nekontrolovala som srdce, ale svoj dycham, som mala pocit, ze sa mi tazko dycha a ci sa nahodou nezadusim. Vsetko je to kvoli psychike, mas ju oslabenu, skus si kupit B- komplex, Magnezium, sportovat, nesledovat sa, vyhovorit si z hlavy, ze sa ti moze nieco stat, nie je realne aby ti z nicoho nic prestalo byt srdce. Ked si posilnis psychiku tak ta to prejde a take somariny ta ani nenapadnu. Keby nahodou vitaminy nepomohli, tak skus psychologa, v najhorsom pripade psychiater, ale to az vtedy ak by tie predosle veci nezabrali, co prečdpokladam ze zaberu....
inak tie priznaky triaska, stres bezdovodny je priznakom generalizovanej uzkostnej poruchy, cize oslabena psychika a bezdovodna uzkost, clovek si uz vsima kazdu somarinu aby si pricinu tych uzkosti vysvetlil, no pricina neexistuje, akurat v nasom mozgu chyba nejaky hormon, ktory by ti mal regulovat dobru naladu... asi tak

Lulu2011

tieto veci sa vacsinou stavaju vtedy, ak ma clovek nejake trapenie a telo sa chce trapenia zbavit, tak odputava pozornost na tieto "horsie" veci, pre cloveka je vnimanie týchto veci desive

boyka

presne tak aj ja, kontrolujem to srdce ci bije, ono je to v poriadku ale ta psychika je hrozna vec :( :/

uz som ich vypol, dnesnu noc som sa vklude vyspal, a teraz pred pol. hod. som bol v kuchyni robit si jest, tak su tiez take hodiny, a to iste sa mi stalo :(

Lulu2011

privelmi intenzivne vsetko vnimas, ale takto aj moze zacinat uzkost a panicka porucha

ja napriklad, ked bezim na MHD a dobehnem, vzdy sa zlaknem, ci srdce "vydrzi" a ked nahodou necitim ako bije uplne sa splasim

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach zo smrti? - Fórum - ZDRAVIE.sk