sexuálny otrok

Príspevok v téme: sexuálny otrok
cortex

dobry vecer,

priatel sa chce hrat na otroka a otrokynu, teda viac na sexualneho otroka a ocakava odo mna nejake ulohy, chce mi splnit aj tie najtajnejsie sexualne tuzby a uchylky...ja vsak netusim ake aktivity mam vymysliet aby som ja bola ta dominantna a on mojim otrokom, tak aby ho vzrusovalo, ze mi moze sluzit....poradte prosim---dakujem :))))

P.S. nemam na mysli ziadne sado maso, len potrebujem nejake napady aby sa on citil byt v podriadenej roli

natusa42

ze umyt byt a zachodovu misu (rofl) zabitéééé :D ludia,len tak dalej.,ale mate pravdu :D ked ho omrzaju normalne veci ,nech zacne s tymto !:)

wreck

:)) no vychadzam z vlastnych predstav, zial nie zazitkov, a toto by mna teda urcite dostalo.

na pozadi by do toho mohla takto tisko a krasne vzdychat ivka fruhlingova...

www.youtube.com

explozia zarucena este pred koncom skladby, si myslim.

ak nechceme ist do kategorie humus :)), co teda asi nechceme, tak nechat sa pocikat zenou je pre chlapa imho jedna z najpodriadenejsich pozicii.

pravy huhu

Zober mu penazenku s bankovou kartou a dobre ju schovaj. Pred sexom mu povedz, ze ked nebude robit to, co chces ty, tak mu ju nevratis.

xdanielax

:DD
velmi zaujimave dotazy od niektorych ludi :D to musi byt velmi vzrusujuce potom robit to, co ti niekto povie ze "by sa malo" :DDD