Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krv v stolici

Príspevok v téme: krv v stolici
bojazlivááá

Pekný večer všetkým...mala by som len takú otázočku,či sa tu náhodou nenájde niekto kto by mal podobnú skúsenosť...minulý týždeň som dostala hnačku,na začiatku to bola čisto len a len hnačka,no na 3.krát už zo mňa nešla žiadna stolica,len akoby krv s prímesou nejakého hlienu...4.krát to isté,len v mänšiou množstve.Na druhý deň som opäť hnačkovala a bola tam aj prímes krvi-zas...potom som 2dni nemala stolicu...predvčerom normálna stolica(bez krvi)a teraz 2dni zase nič...som z toho zúfala,ale mám strach ísť na vyšetrenie...neviem vobec ako by to prebiehalo a mám asi strach aj z výsledkov...preto by som sa chcela aspoň malinko pripraviť aby som možno vedela,čo ma bude asi tak čakať...za nejakú odpoveď vopred ďakujem :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krv v stolici - Fórum - ZDRAVIE.sk