Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

može byť ešte horšie?

Príspevok v téme: može byť ešte horšie?
nakonci

Už moje detstvo nebolo ukážkové,rodičia sa hádali,otec bol alkoholik a gemblér...vravím o ňom v minulom čase,pretože keď som nastupovala na strednú rodičia sa rozviedli.A MY:ja,mamka a brat sme sa museli presťahovať...ešte nám chvíľu robil problémy a hlavne zanechal veľké dlhy..samozrejme on neprispieva nijako...či na nás ako deti alebo na požičky.nevidela som ho už celých 5rokov.to len v skratke o detstve.Teraz som vo fázi,keď som skončila strednú školu,a šla s priateľom s ktorým som bola 2roky do CZ do fabriky.Ale niečo sa pokazilo..on bol skvelý,až akokeby nebol ani chlap! :) vedel variť,rád upratoval,dokázal opraviť všetko čo mu prišlo pod ruky,vždy ma niečím prekvapoval :) no v CZ sa to nejako pokazilo..našla som si tam priateľa,tiež z tej fabriky..a sme spolu vyše roka.No teraz to hlavné.Na začiatku to bolo fajn,dosť fajn.Hlavne som bola z neho strašne na mäkko,pretože je to taký "model",fakt krásny chlapec a zahŕňal ma takými slovami,darčekmi,spoznala som vďaka nemu veľa ľudí...no prišla reč,tak ako to zrejme raz príde v každom vzťahu,na bývalých partnerov...a tu je bod úrazu..vďaka tomu sa uňho prejavila jeho už dlho dusená psychická choroba..je teraz natom až tak,že chodí k psychiatričke,berie lieky..aj to som ho k tomu "dokopala" až keď vďaka svojej agresívnej povahe na mňa 3.krát položil ruku!odpustila som mu,pretože to nebol on-a to mi potvrdila aj doktorka.Ale už mám pocit,že sa ďalej nedokážem preniesť cez jeho chorobu-má protichodné myšlienky,hlasy v hlave,predstavy...ako agresívne,tak aj sexuálne..a to o hocičom a hocikom..minule mi to začal všetko sypať a ja som myslela,že sa ani nenadýchnem...že mu hlasy vravia aby ma zabil,ako si predstavuje že mi zarezáva nožom do krku,že keď ležíme v noci a ja sa naňho pekne pozerám,predstavuje si pred sebou bývalku,ktorá ho zbavila panictva-to ho štve najviac a preto si ju predstavuje najčastejšie..všekto čo poviem,obráti na ňu,že ona by to urobila lepšie,ona by sa tak nesťažovala,s ňou by bol sex lepši...predstavoval si už aj sexúalne šarapátky s vlastnou babičkou a 6ročnou sesternicou.minule sme šli do obchodu,bola tma,prešla okolo nás jedna holka a on si ju hneď predstavil,ako ju znásilňuje na námestí...nieje úchyl "len" chorý.a ja viem,že sa vraví v dobrom aj v zlom,ale už nevládzem.a ešte k tomu vďaka týmm antidepredívam je strašne necitlivý,arogantný-vobec ma nevníma...hlavne že vníma všetky ženy naokolo,ich hlas,ich oči,ich zadok...zrejme si veľa z vás povie,tak prečo s ním ostávaš,keď sa tak trápiš?ale ja mám pocit,že to nedokážem,byť bez neho...dosť sme sa na seba naviazali,aj vďaka tej chorobe,pretože som sa mu snažila čo najviac pomocť,tráviť s ním všetok čas.. a vždy si ho sama sebe tak nejako ospravedlňujem,pretože viem,že zato nemože,ale ani ja už nemožem :((( píšem,pretože sa s tým nemožem nikomu zdoveriť..ale chcem začať chodiť na nejaké terapie,potrebujem to zo seba dostať..plus sú tu ďalšie problémy,brat je celý otec,agresívny,sebecký,počítačový fanatik.a mamka na tom zdravotne nieje najlepšie a aj brat jej už stihol spraviť poriadne dlhy.je mi ľúto,že je tak sama,a nemá vedľa seba muža-žiadnu oporu :( trápim sa už strašne dlho,nech už sa vyjasní na lepšie časy :( držte mi palce,a prosím poraďte niekto,čo robiť :((( ďakujem

mačiatko

Uteč od neho, inak ťa zabije!!! Nenechávaj na seba ani žiaden kontakt, ani mu nič nevysvetľuj. Je to chorý človek, ktorý slepo poslúcha hlasy vo svojej hlave. Nikdy nevieš čo môžeš od neho čakať.
Nájdi si odbornú pomoc-psychológa, ktorý ti pomôže zmierniť následky,ktoré na tebe zanechalo ťažké detstvo. Taktiež ti veľmi pomôže, ak si nájdeš aspoň jednu dobrú kamarátku,aby si sa necítila sama a mala sa komu zdôveriť so svojimi problémami.
Partnera si nevyberaj len podľa zovňajšku, oveľa podstatnejšie sú iné veci.

starý ujo

Srdiečko, lenže on máva chvíle, kedy nerozozná čo je predstava a čo je realita! Korigujú to síce lieky, ale nemusí to byť na 100%. A tie lieky NIE sú antidepresíva! Sú to antipsychotiká...trošku si to pletieš. A bol na Teba milý... to je to čo Tebe chýba...a v čom si najviac zranitelná. Stačí neaký šikovný ojebávač a Ty mu budeš zobkať z ruky. Nuž ale, veriť nám nemusíš! Popáliš sa ako Tvoja mama... Váš rodinný osud (blbých) žien. Ja Ti to nežnejšie podať neviem...

jajka001_

chory chlap to je a ty sa na neho zavesis...a vies preco? kvoli tvojmu detstvu. jednak si nevies vazit samu seba a jednak sa snazis cez neho vyriesit problemy svojho otca. myslis si ze ho zachranis. myslis ze by si mohla pomoct aj otcovi aby nebol taky aky je. ale hlboko sa mylis a prides na to az prilis neskoro.

nakonci

príde mi ale,že ste sa všetci tak nejako sústredili na tú agresivitu-ale tá už je kontrolovateľná.berie prášky a je až až v kľude,to mi verte.ja nevravím,že sa už nikdy v živote nerozčúli a kto vie,možno by sa mohlo niečo stať ale je to fakt rozdiel.predtým a teraz...mňa skor stále trápia tie jeho predstavy . a ťažko sa s tým žije :( a teraz tá jeho arogantnosť :( vďaka tým antidepresívam :( zaujímalo by ma,dokedy to tak bude trvať...doktorka vraví,že sa z toho dostane...ja len,trocha citu by neuškodilo :((( ale ďakujem za odpovede... a neide o žiadne také,že som s ním začala chodiť,len kvoli výzoru...dosť ma dostal na tie jeho reči...bol fakt milý,a to mi asi už v tom predošlom vzťahu chýbalo...proste som nepremýšľala hlavou no...škoda

ta3

a veruze bude, ak sa nespamatas a od neho neodides, ak zostanes s nim, potom si ani Ty nie psychicky zdrava, prepac, ale tak to je, to co Ti pri nom hrozi je velmi vazna vec, nechapem, ze si si to este neuvedomila, odid, kym este nie je naozaj zle

nnn

a vôbec mu nepovedz že kam ideš nepovedz mu ani doma ked budete samy že odchádzaš... jednoducho sa zbaľ a niekde sa stretnite a povedz mu to na verejnom priestransvte aby nedostal amok a aby ti nič nespravil... a odíď ... preč aby nevedel už o tebe nič len ked tak daj mu kontakt cez net! ale adresu mu nevrav...

nnn

prosím ťa odíď! prosiiim! sprav to pre seba! táto choroba je veľmi ťažká on je schopný ťa zabiť váž si seba!!!!! niekde ťa čaká nejaký dobrý chlap.. nechceš zažívať to čo nejaký pekný pár? pekný úsmev od priateľa prechádzky večere, pozeranie filmu štiglenie, smiatie, spolu zdielané záľuby. láskanie sa nechceš toto zažiť? že prídeš domov niekto ťa čaká ... usmeje sa na teba nemusíš sa ničoho báť niekto ťa nebude ohrozovať.. ty po tom vážne netúžiš????

začni žiť... pln si svoje sny, šťastie už si si dosť veľa odskákala!

starý ujo

Pozor! Ten Tvoj frajer je ťažký schizofrenik, podľa obsahu bludov aj nebezpečný! V prípade náhleho schizo. ataku ľahko prídeš o život, pričom on, ako psychicky chorý, nebude súdený!! Ak máš čo len štipku sebazáchovy, rýchlo z toho vzťahu vycúvaj! Je to márny boj, schizofrénia nie je vyliečitelná, len "držaná na uzde". Ľahko sa môžeš stať skvelou upútavkou na Markíze, či Joj-ke. Ale, to bude asi Váš rodinný dedičný osud, mať, ako ženy, blbcov a násilníkov za mužov... Nehľadaj krásu, hľadaj charakter....krása je dočasná. Ale pre Vás, ženy, je to problém. Bud krásavec, alebo pracháč, že áno?! Sivé, slušné myši neletia... Ešte to zmeniť môžeš..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

može byť ešte horšie? - Fórum - ZDRAVIE.sk