Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Padnuté viečko :(, poraďte prosím

Príspevok v téme: Padnuté viečko :(, poraďte prosím
Marek18

Dobrý deň. Asi tak pred 2 mesiacmi som začal pozorovať že mi padlo jedno očné viečko, ale druhé oko mám normálne. Už to je aj celkom vidieť, vyzerá to ako keby som mal jedno oko väčšie ako druhé, a na tom jednom oku je taký ako keby smutný výraz. Vekom to nebude, mám len 18. Som z toho veľmi zúfalý, esteticky to veľmi pekné nie je. Myslíte že by som s tým mal zájsť k očnej? Nepoznáte nejaký cviky aby som to viečko posilňoval? Niekde som počul že vraj akupunktúrou by sa dalo to viečko vrátiť do pôvodného stavu. Je to pravda? Nemáte s mojim problémom nejaké skúsenosti?

Lulu2011

skor geneticke, ja mam tiez tak nenapadko a ma to aj moja mama, tiez som sa bala, ci mi nieco netlaci na nerv...ale...mama mi vravela, ze jej kolegyni tak spadlo viecko z nicoho nic isla za liecitelkou a ta na nu pozrela a povedala, ze ma rakovinu creva, isla za dr. a oni jej to naozaj potvrdili, neviem aky suvis ma viecko s crevom, ale po operacii sa jej napravilo

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Padnuté viečko :(, poraďte prosím - Fórum - ZDRAVIE.sk