Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Popraskana pokožka/celulitída

Príspevok v téme: Popraskana pokožka/celulitída
AnneT

Neviem či je to celulitída alebo nie, ale mám popraskanú kožu na niektorých častiach tela. Je to asi tým že som rýchlo pribrala. Takže tuto sa vás chcem spýtať - Ako sa zbavím popukanej pokožky? Alebo existuje nejaka mastička, ktorá pomáha zbaviť sa tohto? Poprípade nejake cviky, alebo niečo pod. Dakujem za každé rady, prosila by som aby ste mi tu písali iba rady, nie vlastné problemi, alebo príspevky typu "aj ja mam niečo podobne ale neviem si s tým rady"
PROSIM RADU.

akcul

myslis asi strie nie? na strie ti pomoze jedine dobre premastit pokozku dobre mastnym kremom a co najcastejsie kremovat a kremovat a na celuliditu len pohyb a zmenit stravovanie ziadne prejedeanie mastneho atd.. cviky najdes aj na nete ale odporucam mrtvy tah to ja aj na brucho rit stehna .. :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.