ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Zostihlujuce spodne pradlo

Príspevok v téme: Zostihlujuce spodne pradlo
hillary
Detaily

ahojte kto ma skusenosti so stahovacimi ci uz nohavickami alebo skor s tym body myslim take co vyzera ako plavky :D , je to dobre o kolko vas to zostihli? este som to nikdy nekupovala tak vobec nemam prehlad videla som to v mark and spencer ale chcela by som si nechat poradit ktore su najlepsie? na nohy ani nepotrebujem skor brucho a boky popripade ak sa daju nejake kvaitne objednat z netu uvitam kazdu radu dakujem pekne :D

susana2
Detaily

Určite má aj prádlo vplyv na celkový dojem, len treba správne vyberať a kupovať na miestach kde vedia čo predávajú, napr.

fashion-intimate.cz je aj poradenstvo zadarmo a vieš že kúpiš niečo čo funguje, je paradox, že sa preferujú lacné nepodarky, keď je cena prakticky tá istá.

Hellga
Detaily

Ma korzet moc nesedí a cítim sa v nich nepohodlne. Keď už tak volím sťahovacie spodné prádlo. Ale aj to nemám veľmi rada. Inak ja často vyberajú na www.moje-bielizen.sk . Možno sa ti bude niečo páčiť. Rozhodne poslednou dobou majú e-shopy lepší výber ako veľa predajní v meste.

MichaelaBraz
Detaily

Mně se líbí korzety, také dokážou zeštíhlit. Kupuji si korzety zde: -odkaz odstránený- a myslím, že tam mají nejen skvělou nabídku, ale i příznivé ceny.

Janculka
Detaily

ja som velmi spokojná so zostihľujúcim formujúcim pásom, občas ma aj pochváia ze som schudla a ja sme len pousmejem lebo viem ze to nie je v tom :D
sem pridávam link na tento pás www.pevnetelo.sk

araz
Detaily

ja som si to teraz kupila pod saty stalo to 30 eur,neviem ci je to drahe,ale mne sa zdalo,ze ano a nanic to nebolo,nezostihlilo ma to ani o 1 cm a to som si kupila pradlo o dve cisla mensie,cez nohy mi to islo na brucho natiahnut tazko,ale potom sa mi to na bruchu roztiahlo na moj objem a este sa to zosuvalo stale dolu,tak som to isla na druhy den vratit

lokkeli
Detaily

Ja mám kúpený zoštihlovaci pas na bricho...ale vyzera to skor ako korzet..a ej to uuuzasne :-) .. kupovala som si to v podstate len kvoli jednym satam ,lebo inak to velmi nepotrebujem ...ale je to fakt super.. je to ale dost drahe..mna to vyslo na 30 eur po zlave

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.