Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Zostihlujuce spodne pradlo

Príspevok v téme: Zostihlujuce spodne pradlo
hillary

ahojte kto ma skusenosti so stahovacimi ci uz nohavickami alebo skor s tym body myslim take co vyzera ako plavky :D , je to dobre o kolko vas to zostihli? este som to nikdy nekupovala tak vobec nemam prehlad videla som to v mark and spencer ale chcela by som si nechat poradit ktore su najlepsie? na nohy ani nepotrebujem skor brucho a boky popripade ak sa daju nejake kvaitne objednat z netu uvitam kazdu radu dakujem pekne :D

susana2

Určite má aj prádlo vplyv na celkový dojem, len treba správne vyberať a kupovať na miestach kde vedia čo predávajú, napr.

fashion-intimate.cz je aj poradenstvo zadarmo a vieš že kúpiš niečo čo funguje, je paradox, že sa preferujú lacné nepodarky, keď je cena prakticky tá istá.

Hellga

Ma korzet moc nesedí a cítim sa v nich nepohodlne. Keď už tak volím sťahovacie spodné prádlo. Ale aj to nemám veľmi rada. Inak ja často vyberajú na www.moje-bielizen.sk . Možno sa ti bude niečo páčiť. Rozhodne poslednou dobou majú e-shopy lepší výber ako veľa predajní v meste.

MichaelaBraz

Mně se líbí korzety, také dokážou zeštíhlit. Kupuji si korzety zde: -odkaz odstránený- a myslím, že tam mají nejen skvělou nabídku, ale i příznivé ceny.

Janculka

ja som velmi spokojná so zostihľujúcim formujúcim pásom, občas ma aj pochváia ze som schudla a ja sme len pousmejem lebo viem ze to nie je v tom :D
sem pridávam link na tento pás www.pevnetelo.sk

araz

ja som si to teraz kupila pod saty stalo to 30 eur,neviem ci je to drahe,ale mne sa zdalo,ze ano a nanic to nebolo,nezostihlilo ma to ani o 1 cm a to som si kupila pradlo o dve cisla mensie,cez nohy mi to islo na brucho natiahnut tazko,ale potom sa mi to na bruchu roztiahlo na moj objem a este sa to zosuvalo stale dolu,tak som to isla na druhy den vratit

lokkeli

Ja mám kúpený zoštihlovaci pas na bricho...ale vyzera to skor ako korzet..a ej to uuuzasne :-) .. kupovala som si to v podstate len kvoli jednym satam ,lebo inak to velmi nepotrebujem ...ale je to fakt super.. je to ale dost drahe..mna to vyslo na 30 eur po zlave

Textová Inzercia

SLIM Men od Sensilabu

30-dňový program s výživovými doplnkami, receptami na zdravú diétu a návodom na cvičenia.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.