Zostihlujuce spodne pradlo

Príspevok v téme: Zostihlujuce spodne pradlo
hillary

ahojte kto ma skusenosti so stahovacimi ci uz nohavickami alebo skor s tym body myslim take co vyzera ako plavky :D , je to dobre o kolko vas to zostihli? este som to nikdy nekupovala tak vobec nemam prehlad videla som to v mark and spencer ale chcela by som si nechat poradit ktore su najlepsie? na nohy ani nepotrebujem skor brucho a boky popripade ak sa daju nejake kvaitne objednat z netu uvitam kazdu radu dakujem pekne :D

Tyna_Mal

So sťahovacou bielizňou skúsenosť síce nemám, ale rovnako ti poslúži aj čierna bielizeň, pretože čierna zoštíhľuje. Hlavne to chce spodná bielizeň z www.moda-pradlo.sk , ktorá ti bude fakt dobre sedieť :-) . Pretože nie je na pohľad nič horšieho, než keď ti aj malé nedokonalosti stláča malá spodná bielizeň :-D .

Ajanka

Nie je to spodne pradlo pod oblecenim vidiet? Kupila som si telove nohavicky s predlzenymi nohami.. bojim sa to vsak dat, ze ked zasvieti slnko, bude to pod satami vidno

DI DI DI

To po čom siahnuť sledujem už roky a verte či nie, len tak hocijakú spodnú bielizeň si na seba nedám. Podľa mňa musí spodná bielizeň v prvom rade dokonale sadnúť, byť pohodlná a musí aj nejako vyzerať, alebo vy v nej musíte vyzerať dobre. Nakupujem tu shopping.sk a s kvalitou som spokojná. Ja rozhodne za sexi spodnú bielizeň som, avšak vrámci možností, nič prehnané nemám rada. Ano môže to mať čipky, byť trošku extravagantné, takéto prádlo by mala mať každá žena, to však nie je spodná bielizeň na každodenné nosenie. Na každodenné nosenie je spodná bielizeň z bavlny, gaťky bez gumičiek taktiež a podprsenka, ktorá vám sadne ako uliata. Verím, e to tu ani nie je potrebné písať a je to každej žene viac ako jasné.. Navyše sťahovacia spodná bielizeň zakryje všetko čo má zakryť a ukáže všetko čo má ukázať. Nikto v takejto spodnej bielizni ešte nevyzeral zle

Ivanka_A

čaute baby, ja mám tiez s jednou znackou velmi dobre skusenosti :) aj ked ja radsej nosím sortky, lebo klasicke nohavičky mi vytlacaju tuk na bedrách :D.. vyzeram este horsie s nimi ako bez nich.. ale sortky nie, tie mam az pomaly po kolena... a ja minisukne nenosim, takze super :D tesim sa im :) tieto mam: spodne-pradlo.eu

susana2

Určite má aj prádlo vplyv na celkový dojem, len treba správne vyberať a kupovať na miestach kde vedia čo predávajú, napr.

fashion-intimate.cz je aj poradenstvo zadarmo a vieš že kúpiš niečo čo funguje, je paradox, že sa preferujú lacné nepodarky, keď je cena prakticky tá istá.

Hellga

Ma korzet moc nesedí a cítim sa v nich nepohodlne. Keď už tak volím sťahovacie spodné prádlo. Ale aj to nemám veľmi rada. Inak ja často vyberajú na www.moje-bielizen.sk . Možno sa ti bude niečo páčiť. Rozhodne poslednou dobou majú e-shopy lepší výber ako veľa predajní v meste.

MichaelaBraz

Mně se líbí korzety, také dokážou zeštíhlit. Kupuji si korzety zde: -odkaz odstránený- a myslím, že tam mají nejen skvělou nabídku, ale i příznivé ceny.

Janculka

ja som velmi spokojná so zostihľujúcim formujúcim pásom, občas ma aj pochváia ze som schudla a ja sme len pousmejem lebo viem ze to nie je v tom :D
sem pridávam link na tento pás www.pevnetelo.sk