Dračia krv

rmgj

Dakujem za odpoved. Skusim podla Vasich rad, ale mam aj ine zdravotne problemy, tak by som chcela pridat aj Draciu krv, ake davky by ste odporucali? Dakujem za Vas cas.

RNG

RNGJ tuberkoloza a najma atb vzdorujuca tyuberkoloza sa nelieci dracou krvou, ale roznymi antimikrobialnymi latkami, ktore su na mykobakterie ucinne, kde tieto bakterie sa maskuju a pre to je do nich prioenik antibakterialnych primaly na zniocenie, tj v prvom tade ich treba odmaskovat(NAC, serrapaptaza a ine silne entericky ochranene enzymi) a aj potom, ked su odmaskovane sa daju znicit napr kombinaciou roztoku citricidalu, oreganoveho oleja a pravdepodobne aj kvapkami samenta, coumandy, burburu a banderolu. Mozna aj ine su ucinne, po odmaskovani, iste aj atb na to zaberu podstatne lepsie, ked odmaskovacmi rozbijes mikrofilmy, tj ochranne vrstvy na nich, ktore bakterie vytvoria v spolupraci medzi sebou na svoju ochranu.
Bez odmaskovania samozrejme prakticky nic bezne ich znicit nevie.

soffa

ja uzivam draciu krv,lebo sa mi vzdy tvorili herpesy.bola som na merani a odporucili mi toto.po roku a pol som herpes nemala vobec.je to fakt dobre.

RNG

Na tvorbu krviniek treba zelezo v absorbovatelnej forme, najma napr bisglycinat, med, zinok, vitasminy B-6 , B-9 a B-12. ked ti chyba cokolvek z tohoto, mas malokrvnost/chudokrvnost/anemiu.
Sangre de Grado nie je zdrojom ziadneho z tychto, hoci je protizapalove, antiviralne a pomaha pri niceni roznych mikroorganizmov, ktore mozu tiez zabranovat tvoreniu cervenych krviniek v kostnej dreni, ale specificky na to nie je vela zmienok v literature.

Slobodna

áno užívala som ju pri problémoch s istými dosť silnými baktériami, je to veľmi silný prípravok na vírusy, baktérie a plesne fakt veľmi dobrý. Na anémiu iba železo, najlepšie v prírodnej forme.

pavla11

Ja sa do toho moc nerozumiem ale chcela by som sa opytat, Neviete nahodu ci ta Dracia krv pomaha aj na anemiu?? alebo mohli by ste mi nieco poradit ?

RNG

Biobea, vdaka za uvedenie, Sangre de Grado je uzitocna miazga s crotonu, je aj protizapalova aj antimikrobialna, najma na virusy.Uvadzaju dokonca ciastocne ucinok aj na rakoviny, mozno je to prave kvo;li antiviralnym vlastnostiam, lebo coraz vuiac rakovin je spajanych s virusami a inymi mikrobami a ich karcinogennymi vyluckami.
Ze je ucinna aj na boreliozu je pre mna novinka.

biobea

Ja mam veľmi dobré skúsenosti s Dračou krvou na boreliozu. Mam zakazníka, ktorého poslal kúpiť Dračiu krv lekár, ktorý doporučil využívať 3 balenia. A výsledky krvi po laboratornom vyšetrení boli ešte pod hodnotou, aké ukazovali zdravotnícke tabuľky.