Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Abdominalna plastika

greso

drzim palce a vysvetli mi tuto vetu:
tou jednou davkou si mal na mysli heroin alebo pervitin?

No a pri zazvoneni mobilu pustim vsetko z ruky a na 3 minuty si dam prestavku na jednu davku.

Milky

Vazeny, drzte palce. Podarilo sa nasporit peniazky, uz lezim v nemocnici, zajtra rano ide brucho (prebytocna koza) spat.
Bol na abdominoplastike niekto?

Milky

Jasne.. Polku casu odcvicis pocas spanku, druhu polku v polospanku. Zobudis sa akurat pod sprchou :o)
Akurat ten sporttester keby tolko nepipal..

Milky

Pozri. Mam 190cm a mal som 138,5kg.
Iba som si kupil 5 plastovych nadob. Vecer si do nich dam jedlo, aby malo dohromady za 1700 - 1800 kCal.
Bebe keks, puding, jogurt, ochutene vlocky, polievky, tuniaka, sunku, syr, ochuteny tvaroh a ine. Kludne i rezen, rizoto, skratka vsetko, kde si viem vyratat kalorie. Ziadne diety, na to zabudni, to su hluposti, kde mas jojo takmer zarucene, pretoze obmedzujes urcitu zlozku prirodzenej stravy.. Skratka jest vsetko, ale s mierou. Budik v mobile na 4:40 rano. Cvicit hodinu. Pripomienka v mobile na 6:00, 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, a ak si este hore, tak i na 21:00. No a pri zazvoneni mobilu pustim vsetko z ruky a na 3 minuty si dam prestavku na jednu davku. To je vsetko, pohoda, jednoduche..

Marsmeloun

a kolko sa má priať kalorii ??? a to si si vsetko aj vážil ?? na 100 gramov a tak .. ci len tak približne ?? a za aký cas si to schudol ????

Milky

To nie je problem. Nastudovat literaturu, ratat kalorie, jest kazde 3 hodiny, hodinu denne cvicit. Pevna vola a pohoda.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Abdominalna plastika - Fórum - ZDRAVIE.sk