Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štuple do uší

Príspevok v téme: Štuple do uší
lístie

Ahojte,
neviete mi poradiť, aké štuple do uší by sa mohli používať dlhodobo? a je to vôbec zdravé? pretože používam sem tam na spanie také penové, tie jediné mi zatiaľ sedia do uší a prispôsobia sa uchu, ale bolia ma z nich uši. Po 3 nociach sa mi spraví akoby taký povlak na ušiach a bolí..a tiež sa nikedy zobudím bez nich, takže si ich asi v noci vyberiem, lebo mi tam prekážajú...bez nich sa však nevyspím a tiež sa bez nich neviem učiť, lebo susedia ma nahlas pustenú telku a ja sa tak neviem sústrediť a som zbytočne nervózna. Píšem diplomovku, chodím do práce, čakajú ma štátnice, som bez tak veľmi nervózna a ešte ak mám riešiť hluk naokolo tak šaliem.. Ako to riešiť? ktoré štuplne skúsiť? Mala som ešte také akoby tvarovateľné, ale tie mi vôbec nesedeli v ušiach....

Fyzik

Ahoj, ja som si kúpil profesionálne, najpohodlnejšie chrániče sluchu. Pri prvom použití si ich vytvaruješ presne pre svoje ucho a také už zostanú. Ak by si mala o ne tiež záujem viem ich zohnať viac.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štuple do uší - Fórum - ZDRAVIE.sk