Mentos cukriky BA

Príspevok v téme: Mentos cukriky BA
mentoskaaa

Ahojte,

vzhladom na to, ze velmi oblubujem klasicke Mint Mentosky ostala som prekvapena-mierne vyplasena, ked som si vsimla, ze pomaly ale isto miznu z obchodnych retazcov. Konkretne, carrefour uz absolutne nema v predaji modre mentosky, akurat co dopredava este tie ovocne prichute. hypernova ich ma za neskutocne nizku cenu-zrejme tiez nejaky dopredaj zasob, tesco detto, v novinovych stankoch tiez uz iba v niektorych maju - par kusov a ine obchody detto. Ak si to niekto tiez vsimol, mate na to rozumne vysvetlenie?:)

mentoskaaa

ano,ano, to su presne tie :) v zahranici som este nepozerala, ale viem, ze ich tam mali,snad aj maju :) ja som len ostala prekvapena, ze v u nas zacali miznut, dufam, ze to je len nejaky starsich zasob aby od noveho roka nabombovali obchody novymi zasobami:D rano pred pracou si odbehnut do "mozonu" alebo hainburgu pre mentosky by bol privelky luxus:D

Majesty

ty hladas tieto ?

guertinscience.info

ked si v BA, skusala si za hranicami? obcas sa tam da kupit fakt super vec za dobry peniaz (madarsko, rakusko - vsetko kusok za BA :) )

Majesty

ano ano ano ano ano ten :)
a kde sa to da kupit?
u nas v malom supermarkete to nemali, asi v tych velkych mavaju ? :)

menstoskaaa

Ja len ze mentosky su kultove,po celom svete zname cukriky, nie je to kratokodoby vystrelok.

Btw. ak mas na mysli ten orion sandwich /nestle-catalogue.lion.cz tak tie si kupujem:)

Majesty

Napriklad ze su skodlive? Alebo niekto prisiel s niecim "lepsim" a ludia presli k tomu produktu?

Nakup kolko chces, aby si mala na 1-5 rokov, alebo najde ine :) alebo prestan to do seba cpat :P

Velmi velmi velmi vela chutnych produktov skoncilo a ktovie preco, proste to zmizne a nikto si to nevsimne (alebo par fanatikov).

Ja som napriklad dlho nevidela tie orien sandwitch ci co to bolo, sice plne bordelu, ale chutilo fajn tak na raz za cas zakusnutie :D

A to ani nehovorim tie sladkosti z pred 10-15rokov. Ani neviem ako sa volali ale uz nie su :(:(:(:(:(