Co je to vlastne pasovnica??

aljoska

Babenka,ako dobre ked nie som na nič alergická a možem papat všetko.Ja rada papkám,ale s mierou,ale mám rada všetko,som všežravec,maso,ovocie,zelenina,sladké,hocičo.Čo mna nespapá spapám ja.

babenka

aljoska,vdaka za vysvetlenie...pravda je,mozno len prebehli popred nejaku udiaren.
aj ja som bola vegetarianka,ale ako nemozem muku a mlieko,tak som zacala jest maso.to uz by som vazne bola veganka :))

aljoska

Ahoj babenka.No sú trochu zaúdené či čo a je vobec otázne,či obsahujú nejaké maso.To som dala len tak ako príklad.Ved ked si zobereš masové konzervy,aj tie sú upravenéa možeš to dostat.Neviem pri akej teplote sa to totiž zničí.Pozdravujem ta.

elle

Aljoka.... Určite som mala hlisty ked som bola mala. Ale ja mam vyslovene chorobny hnus ked aj vidím daždovku alebo nejakeho červa alebo husenicu. Aj minule som jedla čeresne a v ustach som cítila červika a vyplula som ho , no husiu kožu som mala este aj tyzden po tom. A ta pasomnica je taka nenormalne dlha a je to take hororove. Radsej budem veganka :-))

sasa

Ja som niečo podobné ako Elle. Tiež mám zo všetkého fóbiu. Ale mne k tomu chudnutiu dopomohol hlavne stres. Veď ja som mávala kedysi 56 kg a teraz po pribratí 47. Keď sa pozriem na tie fotky pred a teraz tak mi je blbo. Nepochopím baby, ktoré chcú byť vyziabnuté, veď to už ani v móde nie je.

babenka

ahoj aljoska a ostatne babeny,
a nie su tie surove parky a spekacky aj tak pri vyrobe nejako tepelne upravene, aby boli v takom stave, v akom su? celkom surove meso by asi vyzeralo inak, nie?