Co je to vlastne pasovnica??

elle

Prepac, a ked užil tie 3 tabletky tak vysla cela naraz, alebo tiež po člankoch? Môj priatel tiež miluje tatarsky biftek, klobasky,...

aljoska

Tie jednotlivé články možu byt tak 3-4 cm dlhé,biele ploskaté.A kludne sa pýtaj,nič nie je blbé.Ak viem poradím.Moj manžel to mal ked sme sa brali,tiež som o tom nič bližšie nevedela a nebolo sa koho ani opýtat.A mala som aj strach,lebo sme mali malé deti.Ale to bolo už dávno.On vtedy užil nejaké 3 tabletky,názov si nepamatám a odvtedy má už pokoj.Ale presne to bolo stravovaním,samé konzervy,nevarené klobásy a pod.

aljoska

To by si videla navrchu.Skoda,že si si nevšimla ked si užívala ten Vermox.Vtedy bolo tých článkov určite vela,ak si mala pásomnicu.

elle

A ako mam zistit ci mam tie clanky? Mam sa v to pošparat? Asi len tak sa to da vidieť. Aljoška a ked ten parazit je mrtvy, vyplaví sa stolicou? Ako to vyzera? Dlhe to je? Sory za blbe otazky ale zaujima ma to..

aljoska

MOže byt že ju ten Vermox vypudil.Ak nie tak som to tu spomínala,že po 4 mesiacoch by sa znova objavili tie články.Posleduj sa ,ak nič nevychádza malo by to byt v poriadku.

sasa

A príznaky mám akurát také, že som hrozne chudá a nemohla som pribrať, no teraz sa mi uz začalo dariť. Malátna nie som, ale zjedla by som aj slona.

sasa

No raz mi vysiel taký biely pásik, išla som s tým k doktorke, ktorá ma poslala do laborka so stolicou a robili mi sono, kde mi povedali, že oni to nezistia. A v laborku mi povedali, že nie je tam žiadny nález. Tak som to nechala tak, lebo teraz už tie problémy nemám. Dala som si vtedy Vermox, 3 kúry. Ale baby v robote mi radili, aby som si ráno nalačno dala pohárik pálenky a vypila odvar z maku, ale aj s tým celým makom. Ze by tá pálenka mala tú pásomnicu oblbnút a ten mak ju vystvat von. Ze je to starý recept. Ale to som neskúsala ked tie problémy ustali. Bolo to tak pred 1/2 rokom.

aljoska

Može sa chudnut,vypadávat vlasy.Ale moj manžel nemal žiadne takéto prejavy,akurát že mu vychádzali tie články.