Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lietadlo a slabý žalúdok - prosim poradte

Príspevok v téme: lietadlo a slabý žalúdok - prosim poradte
liliankaaa

ahojte.ja mam taký problém že rada by som cestovala lietadlom a aj dovolenku si chcem planovat ale iba leteckou dopravou sa tam dostanem ale mam problemy so žaludkom. ak aj ideme autom a ideme rychlejsie náhle dole kopcom tak mi príde špatne. nebola som ešte v lietadle tak prosim poradte ake mate pocity alebo skusenosti a ci mi nejaký kinedril pomôže. za každu radu dakujem.

RNG

Nuz ja a moja zena pouzivame na to dumbier a ten pomaha velmi dobre.
Naviac to nie je ziadna chemikalia a priaznivo posobi m okrem ineho aj na cirkulaciu.

maruska123

vies co, v tom lietadle ti vobec nemusi byt zle...aj ked ti je v aute, je to trosku nieco ine..mne je tiez niekedy zle v aute, ked su same zakruty a cesta hore dole, ale v lietadle mi v zivote nebolo

ked tak, tak teda ten kinedryl, ale urcite nie cely, lebo budes z toho taka oblbnuta, polku alebo stvrtku si len daj

bibisa

ahoj.kinedryl ti isto pomoze.ja si ho davam dodnes ked ideme do tatier lebo mam zle skusenosti od mala s cestovanim v inej nadmorskej vyske..a okrem toho po nom zaspis ako nic lebo sam osebe uspava.pol hodku pred odletom si das jeden a prezijes to uplne v pohode.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

lietadlo a slabý žalúdok - prosim poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk