Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zosvetľovanie vlasov Syoss

Príspevok v téme: Zosvetľovanie vlasov Syoss
Laylla

Ahojte chcem si dať najsilnejší zosvetlovač SYOSS, mám tmavohnedé vlasy (na vrchu ich mám také svetlejšie). Ako myslíte že mi to chytí? Nebudem to mať nechutne žlté alebo ryšavé? Máte s tým skúsenosti? Rada by som ich dala potom do medenej blond (Také ako mala asi Kim Kardahsian keď bola blond) Prosím píšte, chcem si to dať už zajtra, potom vám pošlem fotku PRED a PO. :)

monikaaaa7

prosím vás ľudia poraďte mi mám také stredne hnedé vlasy ... nikdy som si ich nefarbila ale som si ich zosvetlila syossom 12-0 vyzerám strašne vôbec sa mi to na mne nepáči ... som trochu žltá ale šampón silver o par mi pomohol .. prosím vás môžem si to dať naspäť na hnedo? nebude z toho nejaká nežiaduca farba???PLS poraďte

Laylla

Takže najprv som si dala ten Syoss, a potom o týždeň palette ľadový blond, a z toho mi vznikol medený blond :) žiadne žlté ani nič.. teraz si idem dať o týždeň zase zosvetlovač, chcem to mať svetlejšie. ale som spokojná :) ale dávam si vela masiek na vlasy a aj som ich dala podstrihnúť nech nie sú zničené :)

jankaaaaaaaa

vsetky blond farby obsahuju modre alebo fialove pigmetny, prave preto, aby zminimalizovali oranzove odtiene na vlasoch

Laylla

Ludiaaa prosím rýchlo pomoc! kúpila som si farbu od Palette chladnú blond, miešam ju no ona je modrá ! Myslíte že sa to teda na vlasoch zmení? Mám ju dať na vlasy?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zosvetľovanie vlasov Syoss - Fórum - ZDRAVIE.sk