Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychla dieta + kava

Príspevok v téme: Rychla dieta + kava
Carellova

Ahojte,

potrebujem schudnut rychlo aspon do Vianoc cize za taky mesiac priblizne 7 kil.
Viem ze je to nezdrave a moze sa z toho pribrat na spat ale naozaj je to surne.

Potrebujem schudnut hlavne z bokov a stehien a brucha tiez. Na cvicenie avsak nemam momentalne cas, iba doma pre seba par cvikov vecer.

A preto potrebujem poradit AKO schudnut co pomoze. Ja som si vsimla ze ked pijem kavu niesom az tak hladna a zaludok sa plni. Dalo by sa to tak ze by som kavou zahanala hlad ?

Dakujem za rady !

MetallicA

no dobre si si všimla mojka...bože ja ťa nechápam stanovíš si z čoho by si chcela hlavne schudnúť a za mesiac 7 kg?? necelý mesiac, tak ti poradím že nežrať iba

maruska123

watermelon tak potom o sebe nehovor, ze si vitarian, ked to sem tam pokazis, ani vegetaruan, ktory si da sem tam maso, nie je vegetarian

toto je uz psychicka choroba, ked niekto nepremysla nad nicim iny, len aby jedol zdravo a neviem co...mozno raz skoncis horsie, ako ti, co sa stravuju nezdravo

aj ty dychas nezdravy vzduch plny chemikalii a aj ty jes ovocie a zeleninu, ktora nie je na 100% ok, aj ty si kazis oci na pocitaci a bla bla bla a xyz dalsich veci

watermelon

Ani neviem ako dlho,do 2 rokov, teraz to sem tam pokazim a potom na seba nadavam lebo mi je zle z vareneho.
Ja tu mladú baletku nechcem nahovárať na vitarianstvo, len som jej chcela ukázať ze sa dá krásne byť štíhla zmenou stravy a nie pitím kávy.

Luckatucka

watermelon : ale obdivujem ludi s pevnou volou.Vegetarianstvo je uplne ok,super zdravy zivotny styl ale podla mna uz veganstvo a vitarianstvo to je naozaj uz dost extremne.Nemyslim to v zlom.Ale ako je extrem jest sladkosti,chipsy,vela masa,mastne tak na druhej strane je extrem jest len surovu zeleninu,ovocie a klicky.Len moj nazor,ale ak Ti to vyhovuje tak ok.Ja proti tomu nic nemam.

Luckatucka

watermelon : ja nemam pocit,ze maso a mlieko je zdrave :-) ako dlho sa tak stravujes?Obdivujem to,ale trosku nechapem,prepac.Neviem si predstavit nejest nic teple,vsetko len surove.

watermelon

Pre mňa je zas extrém pchat do seba sladkosti a všetko to neprirodzené varene solene, veď bez soli či cukru nemá nič chuť. Mám 31 r. Chcem sa tak stravovať lebo to nie je pre mňa diéta do konca života a v žiadnom pripade to nie je týranie. Zbožňujem ovocie bez neho si neviem predstaviť ani len pol dňa. Viem ze pre niekoho kto vyrastal v domnení ze mäso a mlieko sú zdravé je ťažké pochopiť to ale ja som sa na túto cestu dala zo zdrav. dôvodov, pomohlo a uz pre mňa inej cesty niet. týranie to je len AK to nerobis z presvedčenia a ja som o tom vďaka mojím pozitívnym skúsenosttiam presvedčena

Luckatucka

watermelon : ako dlho si vitariánka.Máš pocit,že to vydržíš do konca života?Koľko máš rokov?Je ro tiež svojim spôsobom dieta,veď vitariáni jedia len surovú zeleninu,ovocie,klíčky,orechy.Veď pritom musí každý človek tiež zhodiť,neodsudzujem ale je to pre mňa nepochopiteľné keď je človek vitarián.Nie rok,dva ale celý život.Mala som spolužiaka vitariána,bol vysoký,mohol mať viac ako 180cm a vážil 70kg.On bol vitarián od základnej školy,lebo aj rodičia boli vitariáni.A vážne nejedol nič len ovocie,zeleninu,klíčky,semiačka,orechy.Podľa mňa dosť týranie,nemusíme jesť nezdravé jedlá,ale pre mňa je takéto stravovanie už extrém.

watermelon

Nenic si zdravie rýchlymi dietami a preboha nepi kávu na zasytenie, je to jed, tobôž nalacno!!! Jedine ze si chceš zničiť žalúdok a dostať rakovinu.
Ja mám 171 cm a 52 až 53 kg, v žiadnom pripade nemám žiadne ppp. Jem veľa všetko vo mne ostáva a vylučuje sa normálnou cestou čiže stolicou. Ale som vitarianka, jem zdravo, som zdravá, tak AK chceš schudnúť zdravo tak vyhod z jedálnička nezdravu stravu, jedz veľa surového ovocia, zeleninku a máš to. Ale AK chceš chudnut tak zmen u ber ako životný štýl a nie diétu, lebo veď vieš jojo.

Luckatucka

Maoam : ale ako uz vsetci vieme,dnesna spolocnost a urcite typy zamestnania,ako balet,modeling si vyzaduju vychudnute,stihle dievcata bez tuku.Preto by mali modeling a balet robit dievcata,ktore su prirodzene chuducke a nemusia sa trapit dietami,cvicenim aby zhodili.Jasne,ze nie je tucna.Mat menej ako 50kg to je uz vazne PPP ak ma kocka viac ako 160cm.

Maoam

viem, ze je chuda, lebo Carellova v inej teme uvadza nasledovne:
vyska 160cm, vaha 50kg, vek 17 rokov, pas 63cm, boky 90cm

je toto TUCNA POSTAVA, ktorej treba schudnut 7 kg na 43kg?

no ja neviem, baby, ale robte co chcete, len mam pocit ze sa to zvrhava na PPP

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rychla dieta + kava - Fórum - ZDRAVIE.sk