Zmiešaná/mastná pleť

Príspevok v téme: Zmiešaná/mastná pleť
BarefootBee

Ahojte všetci:)mám 20 rokov a hľadám nejaký dobrý typ kozmetiky pre moj typ pleti....po mojom ,,užasnom" adolescentnom období sa mi pleť trošku upravila no stale to nieje ono....používala som len mliečko na odlíčenie a pleťovu vodičku (oba produkty od Salvusu) a celkom mi vyhovovali:)ale chcela som vyskúšať konečne niečo nové tak ma oslovili produkty essence pure skin ale nevidím žiaden účinok,rozmýšľam že dám šancu ešte nejakej inej značke napr. nivea, garnier, neutrogena alebo niečomu v tejto cenovej relacii takže ak by ste mi vedeli niečo odporučiť tak sem s tým, budem len rada:) len prosim vas žiadne take že bioderma,AA,y.rocher, atd....pohybujem sa v nižšej cenovej relaciia učinne:)dakujem za pomoc

jankaaaaaaaa

na redukciu ciernych bodiek su take tie lacne vyrobky uplne zbytocne a neucinne. navstiv kozmeticku a pouzivaj len kvalitnu drahsiu kozmetiku, ta by mala pomoct. ale samotne cierne bodky suvisia aj so stravovanim. tu na tejto stranke bol taky clanok nedavno o ciernych bodkach. na uvodnej stranke. skus pohladat

BarefootBee

joj dievčata:Dtoto takto ťažko teraz ked každa povie inak:Dale tak snad sa dobre rozhodnem pre niečo:)ide o to že ked som použivala čistiaci kremik od essence tak po umyti tvare som mala pocit vysušenej a napnutej pleti, som si musela niečo ihned davať na tvar nejaky hydratačny krem a tak..je asi na mna moc silny....lenže vkuse mam čierne bodky a ako som pricestovala do ba tak aj pleť sa mi vyrazne zhoršila....čakam že sa to napravi už treti mesiac ale tak vodou to asi nebude čiže jedine kozmetikou, ani kura proti nedokonalostiam od essence pure skin mi nejak extra nezabera čiže chcem zmenu určite.....

lochness

skus alverde, prirodna kozmetika, dostat ju v DM a je celkom lacna (trosku drahsia nez napr essence) a fajn, mam z nej viacero veci a su dobre, treba oskusat ze ci to to sadne, ja som este aj kludnejsia ze si na seba necapem tolko ropy ako doteraz :))

Nephilim

Ja teraz skúšam Saloos:-) Prírodnú kozmetiku a som spokojná, krémy používať nesmiem, ale olejčeky mi lekárka nezakázala:-) Tak skúšam