vyber mobilu

Príspevok v téme: vyber mobilu
lulu3

dobri den chcela by som sa spytat ze aky mobil by ste mi odporucili. chcem si totiz jeden kupit a z toho velkeho mnozstva co je na trhu si neviem vybrat. mal by mat mp3, Bluetooth a baterku co dlho vydrzi.a aj by som sa chcela spytat ze aky mate nazor na dotykove mobily, a aka znacka mobilu je podla vas najkvalitnejsia. dakujem.

VTomi

pokiaľ by si chcela mobil s dlhou výdržou batérie a s hudobnými funkciami, určite by som odporúčil klasický mobil. V hudobných mobiloch je lídrom Sony Ericsson, napr. model W995 s pokročilými hudobnými funkciami a s foťákom s automatickým zaostrovaním. Dotykové mobily sú dnes síce "in", avšak ich výdrž batérie kvôli displeju a iným funkciám je ozaj hrozná, v priemere vydržia asi 1 deň a o ťažkostiach s písaním na dotykovom displeji ani nehovoriac. Klasika ja klasika...

lucinka200

musim potvrdit, to co písala Katka absolútne s nou súhlasim,,,,aj ja mám SE vivaz u5 (presne 1 rok) a zatial som s ním spokojná... robí výborné HD videá a super 8,1mpx fotky a je aj dotykový...pred rokom ked som ho kupovala bol dost drahy ale teraz ho kupis uz aj o 150€ lacnejsí
podla mna na túto dobu je to dost dobrý mobil, má vsetko co potrebujes, a aj co nepotrebujes :)

katka29

Ahoj, ja mám sondy ericson VIvaz U5, je to dotykový telefón, a myslím že je veľmi jednoduchý na ovládanie, má Mp3, bluetooth , internet v mobile, GPS, rôzne funkcie, mám ho už 2 roky a zatial nemal naštastie žiadnu poruchu, takže ho môžem len odporučiť. Kebyže si idem kupovať nový jednoznačne si vyberám medzi SOny Ericson alebo Nokia. Z vlastných skúseností si myslím, že z terajších finančne dostupných telefónov sú najkvalitnejšie. Ale nemám odskúšané vecičky ako HTC alebo iPhone, ale pre mňa je to už moc , keďže telefón využívam naozaj najma na sms, hovory, občas počúvam hudbu a ešte obrovitánske plus tohto telefónu, má 8.1Megapixelový fotoaparát, ktorý robí pri dobrom svetlé neuveriteľné fotky :):) držím palce pri výbere Katka