Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing do pupka - ako sa on spravne starat?

Príspevok v téme: Piercing do pupka - ako sa on spravne starat?
sewie

ahojte, chcela by som radu od niekoho kto ma piercing v pupku. Ja som ho mala uz dva razy, ale prvy krat mi ho telo nejak odmietlo-myslim si ze to bolo asi tym ze som bola hlupa a dost skoro zacala cvicit..a druhy raz som si ho dala robit v lete a vtedy sa mi zapalil, tak som ho opat vybrala. pocula som ze v niektorych pripadoch telo piercing do pupka zamieta-ze sa koza stale stensuje a stensuje a telo ho akoby vypluje-bojim sa ze je to aj moj pripad. ma niekto podobnu skusenost a bol nakoniec uspesny? (s piercingom v nose a oboci som take problemy nemala:/) dakujem za rady

sanyka151

Mne sa piercing v pupku hojil 1 celý rok. konkrétne hnisal. Dezinfikovať každý den,nenamáhať brušné svaly a nekupať sa na kúpaliskách a hlavne prvý polrok s ním nemanipulovať ani ho nevyberať.

kikaa

Ahoj chcem sa spytat , tebe to potom este raz prepichovali to iste miesto ? pretoze chcem si to dat spravit od znova mam to uz zarastle .

endy98

Mne sa piercing v pupku zahoojil rychlejsie ako tretia dierka v uchu, ktoru som si dala zaroven :) Ked mi ho prepichli, dali mi k tomu taky sprej, ze si mam nim dezinfikovat pupok dva krat za den. Mne vsak velmi pomohli obklady z repikoveho caju...mozno vam to pride smiesne, :) ale niet nad prirodu...! :) Proste som si uvarila caj, nechala vychladnut, omocila vatove tampony a nechala ucinkovat napr. pri pozerani telky :) A este ejdna rada, nnikdy si nedavaj piercing v lete, ked chodis na kupka alebo tak...mozes tam chytit rozne infekcie! ;) Drzim palce :)

sewie

dakujem moc za rady:) akurat som si citala na jednej pieringovej stranke ze alkohol isto nie lebo moc susi kozu:) tak o dva tyzdne snad idem na to:D juchuuu....

jankaaaaaaaaa

alkohol ma dezinfekcne ucinky, ale v prvom rade prilis vysusuje. tzn. ze vyschne koza a pripadny hnis, alebo tekutina, ktora sa bezne pri hojeni vylucuje, zostane pod zaschnutou kozou alebo chrastou. piercingy maju tendenciu sa hojit zvonka do vnutra. teda koza vyschne a zahoji sa zvonkajsej strany, ale zvnutra stale moze hnisat a nebyt zahojena. piercing v prvomr ade treba nechat "dychat" a pomaly postupne nechat hojit. netreba sa o to prehnane starat a cistit 10x denne. a vobec nie alkoholom

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing do pupka - ako sa on spravne starat? - Fórum - ZDRAVIE.sk