Prestup z LF UK na JLF UK

Príspevok v téme: Prestup z LF UK na JLF UK
ImiGrand

Zdravím, máte niekto skúsenosť s prestupom z LF UK v BA na JLF UK v MT?
Aký je postup, čo treba urobiť najskôr, kedy to treba začať riešiť?
Viem že musím mať ukončený ročník, že nebudem robiť prijímačky, no to je asi tak všetko.
Ak by ste mi vedeli poradiť tak by som bol rád.
Chystám sa prestúpiť po prvom ročníku.

zlfdojlf

Ahojte,takze tak Bohuzial tento rok sa prestup nekona z kapacitných dovodov.Neostava nam nic ine len ostat v BA :)

ImiGrand

tpch: nie som si istý či tety na študijnom majú osobnú skúsenosť s prestupom do MT a budú mi vedieť povedať aké skúšky im dali zopakovať, poprípade z čoho robili rozdielové testy a nakoniec ako sú s MT spokojné.
Ale zajtra sa ich na to ako správny budúci lekár pôjdem spýtať.

Maoam

to je psychicky a fyzicky strasne narocne, ked uz teraz mas problemy ake mas, kam by to viedlo, to by si nemohla robit, nie si na to asi stavana

nevadi, najdes nieco ine v zdravotnictve, kde uplatnis prave tie tvoje schopnosti (aj väcsiu citlivost)

Laurina22

A ja som tak chcela pracovat s patologicky nedonosenymi novorodencami....:-/Nuz,tak asi nebudem...Akurat tak prace o nich mozem pisat:-///

Maoam

ale teraz tam si, teraz momentalne sa tam hodis, co bude casom a kam sa posunies neskor, sa uvidi, si tak mlada, vsetko mas pred sebou, lekarcina je ine kafe a na to sa musi clovek narodit, ale v zdravotnictve je XY inych povolani, kde svoje talenty a nadanie vyuzijes, o tom nemam pochyb

ale osobnostne sa mi na lekarku az tak nehodis, to myslim v dobrom, je to len moj osobny dojem z teba, myslim, ze je to pre teba prilis tvrde a narocne a tvoje silne stranky lezia inde