Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

divne schudnutie

Príspevok v téme: divne schudnutie
krumplla

pred par mesiacmi som zacala chudnut, chcela som hlavne zo zadku, brucha a stehien no ratala som s tym, ze chudne sa z celeho tela.
upravila som stravu na pravidelnu, vyzivnu, zdravsiu a ovsem zacala cvicit.
kila sli pekne dole, cm tiez.
zadok a stehna by som este rada dala dole trochu, potom spevnit ale dnes som si vsimla ze mi na hrudi zrazu trcia kosti hrudneho kosa. jak taka vychrtlina.
neviem ako mam pokracovat. na rukach som tiez uz jak tintitko. prestat cvicit? prestat sa tak stravovat?

jankaaaaaaaa

nieje to nijako vseobecne zname ze sa chudne z vrchnej casti tela.
ide o to , ze su dva typy postavy u zeny - "chlapska" ked ma zena tuk ulozeny prevazne v hornej casti tela - vacsie brucho aj prsia, sirsie ramena, ale uzke boky a chude nohy... tieto zeny ako prvy tuk stracaju prave z dolnej casti tela a aj ked nohy a zadok maju chuducky, brucho je stale o cosi vacsie, aj ramena napr.
potom su zeny s postavou viac zenskou, kam patrite aj vy , teda sirsie boky a stehna, ale chudsie brucho, malo tuku na ramenach a chrbte. tieto zeny lahko chudnu z hornej casti tela , no ta spodna cast ostava trocha silnejsia.
ja vam odporucam chodit do posilnovne a tam posilovat iba hornu cast tela, zatazovymi cvikmi, tak aby sa vam zvacsil objem svalov. ale nadalej udrziavat zdravy pohyb, napr. behanim ci bicyklovanim

Mima1990

Ahoj. Ja mám podobný problém, pred pol rokom som vážila o 14 kg viacej ako teraz, no nemohla som sa už viacej na seba pozerať, a tak som začala zdravo sa stravovať, t.j. aj 7 krat denne v menších porciách, a pravidelne behávať a chodiť do fitka. Schudla som viditeľne všade, len tie vytŕčajúce kosti na hrudníku a ramenách ma tiež troch atrápia. Na nohách je tam ešte nejaký ten tuk si myslím.... Ale je všeobecne známe, že najprv sa väčšinou chudne ,,zvrchu\"-najprv ruky, hrudník a brucho, najneskôr nohy...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

divne schudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk