fotomodeling

Príspevok v téme: fotomodeling
katarinkaaa

ahojte pri akých mierach môžem skúsiť fotomodeling? chcela by som to skúsiť,som fotogenická, moje miery sú 90-65-94...mám 173 cm a 59 kg cca.. viem že na modeling to ani zďaleka nie je ale na fotkách sa nepožadujú až také prísne miery a viem že keď sa fotí spodné prádlo, tak fotia aj ,,plnšie" modelky..koľko by som mala asi dať dole? máte s tým niekto skúsenosti? ďakujem

Lulu2011

Maoam - to som uviedla, este ten lepsi pomer;) vacsina ma pod 50 kg pri vyssich vyskach, takze tak, ak chce baba zarabat v modelingu, moze zabudnut na slovo "byt akurat" alebo potom sa venovat plus size modelingu - ale tam je este vacsia konkurencia a zatial na trhu tak neprekvita, to skor v zahranici

celkovo to zhrnienm tak, ze na Slovensku sa o modelingu hovorit neda a v zahranici sa niekto s priemernou postavou neuplatni

Excita

Kolpi to sa len tak hovori, ze moze byt fotomodelka napr.len na tvar... ale vo vseobecnosti plati, ze si aj tak vyberu skor dievca velmi stihle, ako priemerne... aj ked ide o fotenie LEN tvare. Pretoze aj ked ma napr.katarinka krasnu tvar, este vzdy tu su aj budu ine dievcata, ktore maju tiez krasnu,resp.zaujimavejsiu tvar, ak nie krajsiu a zaroven lepsiu postavu... tu je ale rozhodujuca dalsia vec a to fotogenickost a schopnost menit vyraz... Ja bohuzial nepoznam fotomodelku, ktora by mala obycajnu, priemernu postavu. A 173/59 je take obycajne.

Lulu2011

co sa týka modelingu, k tvojej vyske max. 52 kg, neviem kolko mas rokov, neviem ako vyzeras tvar aj proporcne, cize tazko takto...

Lulu2011

teraz je konkurencia taka velka, ze sa nerozlisuje fotomodeling a modeling, proste musis byt pouzitelna na aj aj, viem o com vravim, som byvala modelos :))

Excita

Katarinka, ty si azda myslis, ze mi ti tu poradime, ked ta ani nevidime?? Bohuzial 59 kg je pri tvojej vyske dost aj na fotomodeling.. ak si vsak velmi zaujimava alebo nevsedna v tvari a vies perfektne menit vyraz, rozposli svoje fotky vsetkym agenturam a uvidis, koho zaujmes, ozvu sa ti, ak budu chciet taku, ako si ty. Ak nejaku agenturu zaujmes natolko, ze o teba prejavia vazny zaujem, zavolaju ta na fototest alebo aspon na casting a ak budes splnat ich predstavy aj nazivo, moze sa stat, ze ti oni povedia, kolko by si mala zhodit. Ale to sa casto nestava. Castejsi je pripad, kedy si radsej uz vopred vyberu prirodzene velmi stihle dievca, pri ktorom je velka pravdepodobnost, ze nebude mat problem udrzat si svoju postavu.