Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dokažete tolerovať neveru manžela?

Príspevok v téme: Dokažete tolerovať neveru manžela?
Majka...

Neviem či som z inej planety alebo čo no môj manžel ma už asi dva roky podvadza s inou. Berie ju ako zabavu nemieni s nou žiť. Viem o tom že chodi za inou sam sa mi priznal. U nas doma je všetko v pohode mame sa radi,lubim ho,on je ku mne mily a pozorny, chodime na dovolenky... mame dieťa, ja ho mam strašne rada až tak velmi že mi ani neprekaža že chodi za inou.
Neviem ale nie som ako ine ženy ktore by kvoli aspon jednej nevere už partnera opusili pokial to neurobi on ja sa ho nevzdam až tak velmi ho mam rada že mu dovolim ma aj podvádzať. Možno tuži po častejšom sexe no mne je to jedno.
Čo si o tom myslite?

maruska123

podla mna si uplne typ zeny, ktora zo seba robi poslednu handru kvoli tomu, ze ho milujes, ale on ta ocividne nema za nic, ked toto robi, len za niekoho, koho obcas pretiahne, kto navari, uprace a postara sa o dieta...a to je vsetko...len aby raz s tou druhou neodisiel a ty ostanes na ocot

jankaaaaaaaa

podla mna ty ho vobec nemas rada, keby si ho mala rada, vadilo by ti to. a tak si s nim a tolerujes mu vsetko, lebo ti taky zivot s nim vyhovuje

piktogram

myslim si, ze absolutne nerozumiem tvojmu dovodu sem o tom pisat. chces sa chvalit, ci chces oddobrenie ?! no offence, nerozumiem.

vzhladom k faktu, ze ma kazdy pravo si posrat zivot aj zdravie po svojom.. a tebe to takto vyhovuje, cokolvek ti napisat je uplne zbytocne. moj nazor.

p.s.: a ak si nejaka "novinarka", co si robi prieskum (uz som sa tu s tym stretla): no comment.

jajka001_

pokial to tebe nevadi...a jej to nevadi? nechce ho len pre seba? sak dajte do trojky :) a financie ako, kupuje jej, mína na nu peniaze ktore by mal investovat do teba a dietata? ani to ti nevadi?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dokažete tolerovať neveru manžela? - Fórum - ZDRAVIE.sk