Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa opať postaviť na vlastné nohy ?!

Príspevok v téme: Ako sa opať postaviť na vlastné nohy ?!
Jessiiica

Hm zdlhavý príbeh. V skratke pred rokom sa sa vyliecila ("vyliecila") z anorexie , ktorá prepukla do bulímie. Vtedy som strašne pribrala . Zacala som jesť zdravo , našla som si priatela (výživoveho poradcu) ktorý mi vedy strašne pomohol a ja som schudla zdravo a krásne nemusim hovorit že je strašne sexy , vyšportovaný a tak ale pred mesiacom odišiel pracovne do Anglicka vráti sa az po novom roku . A ako odišiel , niečo sa vo mne opať zvrtlo ! :( neviem prečo a ako sa to mohlo stať proste som začala žrať a vracať alebo sa len strašne prežierať po roku a pol som si kupila laxatíva neveim čo sa to somnou deje neviem ako sa mám opať postaviť na nohy mám opať nauštíviť psychologičku? Veľmi som pribrala teda mám ten pocit a bojím sa ako zareaguje priatel keď ma uvidí... POtrebujem schudnúť potreujem sa opať zdravo stravovať ale neveim ako :/

julka007

urcite navstiv psychologa, povedz to priatelovi, skus sa zamestnat niecim, zamestnat hlavu, ruky telo... drzim palce

evik1

on ťa asi vtedy zbavil nudy a teraz si do toho stereotypu znovu spadla,neboj,musiš mať rozptyl,ja to tiež chápem,ked je človek doma,všetko ide dookola to isté,je to duševná nuda,lebo nevravím,že nemáš do čoho pichnúť,ale zrejme ti chýba podnet.Neboj,aj ja mám teraz blbé obdobie,asi pomáha len zatnúť sa,ved on nie je motivácia?skús to,prekvapíš sama seba,čo dokážeš,ale nie nejesť a potom žrať,OK?mne raz bývala kamoška zo zakladky povedala,ked sme už chodili na strednú,že ale som stučnela!na tie slová nezabudnem,a to som poctivo cvičila,lebo som aj maturovala z TV,tak som cvičila zostavy z gymnast.a posilnovala apod.jasné,že to nebolo hned,ale po dvoch pôrodoch mi ona závidela figuru,lebo som vyzerala lepšie ako ona,aj vyzerám,ja nemám na to nervy hodnotiť niekoho,ako vyzerá,či nevyzerá,nemám na to právo,preto neznášam,ked mi povedia iní.ale občas je to stimul,aj ked krutý.

patricia1313

moja som na tom momentalne tak isto,,,,,,,,,,,,tvoj pribeh mi vela hhovori,,,a mohli by sme to zvladnut spolu,,,,bez doktorov

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa opať postaviť na vlastné nohy ?! - Fórum - ZDRAVIE.sk