moja cestu k štíhlej postave

Príspevok v téme: moja cestu k štíhlej postave
milacik17

Do tejto témy budem písať každý deň svoj jedálniček. Budem rada ak sa niekto pripojí, ale ak aj nie nevadí. Začala som na váhe 89kg.. dnes mám 83 a chcela by som ísť aspoň na 70kg... mám na to rok.... Budem sa snažiť jesť 5 krát za deň, veľa ovocia a zeleniny + šport, ale s tým to bude kvôli zdravotným problémom horšie.. Plánujem to dotiahnuť až do konca.. tak držte palce :D

Maoam

idealne je kupit si priebezne oblecenie, ktore ma taku medzivelkost medzi tou povodnou a tou cielovou, ktoru chces dosiahnut, ale len par kuskov kupit, ak sa dostanes do ciela a planujes v nom zotrvat a ponechat si tu stihlu vahu, tak jedine vymenit satnik...co je ale tiez lakava predstava, kedze budes moct nosit uplne ine veci ako predtym

gre_ta

Ženy ako riešite oblečenie prosímvás? Veď by som asi 3štvrte obľúbeného šatníka musela vymeniť, od pol pása dolu chodím ako mátoha aké sú mi všetky nohavice voľné :/

Lucky Pig

Drzim palce nech sa ti to podarí :) Ja zacnem s chudnutim asi az po vianociach :D Teraz by to nemalo vyznam :)

milacik17

nooo takze mikulas je uz viac menej zanami takze mozme pokracovat :D ... dnesny den sa mi aj tak nedaril lebo som sa nestihla ani naranajkovat ani nic tak to bola bieda s tym papanim ale idem si nachystat jedlo na zajtra tak hadam to bude lepsie :D

evik1

laura,takáto diéta sa mi páči,presne škroby okolo tej 14tej a potom bielkoviny,alebo miesto jogurtu tvarih no nie?presne ,ja by som bola nemožná,keby že sa ráno nenajem,už aj tak behám nalačno,ale dnes som urobila výnimku,lebo čakám na parťáka a to by bolo dlho od rána.jablko je super nabije energiou,podľa mňa sa môže vždy,nie len doobedu.len ten večer vydržať-och.ale asi na tom niečo bude,ked máš výsledky.neznášam diéty typu,samé bielkoviny a zelenina,lebo z vajec mi je ťažko a zelenina ma nadúva.to by som ja nesmela jesť nič.koľko vážiš teraz?

milacik17

laura ja chcem schudnut zdravo a 5 krat za den je pre zdravie dobre ...

a inak zajtra mikulas :D ... no neviem neviem... :D

laura001

jest 5-krat za den ? rok ? ludia ja som schudla za 3 mesiace 15 kg.... bola to drina.....jedla som velmi vela rano.....len ryžu a zeleninu okolo druhej...hned potom som si dala jablko...a potom okolo 5 jogurt......pri tom som cvičila ...terz jem normálne ked mám hlad ....alebo si dam aj sladke,ked na to mam chut.....chodievam behat a stale cvicim ....a žiaden JOJO efekt sa nekoná......

hladajuca

milacik, waw, dobre si uz zisla dole. Ja som este na 82. Som zvedava kedy sa to zastavi,zatial to ide pekne dolu. Sladkosti vobec nejem,aj zajtrajsieho Mikulasa rozdam:)

Helus

milacik dakujem za zelanie,aj ja verim,ze to dobre dopadne.Inac som rada,ze ti kila ubudaju,ked si uz rifle vymenila,drz sa.