podvadzanie

Príspevok v téme: podvadzanie
kika8489

chcela by som sa opytat,zistila som ze moj partner je zaregistrovany na sexzoznamke pod urcitym menom s tym ze si hlada partnerku na sex byvame od seba daleko vidime sa 2x mesacne neviem preco to robi lebo nas sex si velmi chvali a stale mi hovori ako ma miluje nechapem a neviem co mam robit mam to brat tak ze je jeden z tych chlapov ktori su stastni vo vztahu ale potrebuju menit sexualnych partnerov?ale to nic nemeni natom ze je debil

kika8489

tak ja sa ho to urcite spytam z oci do oci lenze on mi nikdy nepovedal pravdu ked som na nieco prisla cize on aj tak bude zatlkat a ja sa tak ci tak musim rozhodnut sama ale musism sa nato pozriet bez emocii a realne a to je uz tazsie kedze som toho sucastou ale aj tak je to uz jedno ci to mysli vazne alebo si chce len nieco dokazovat ani jedno z toho nie je spravne do prcic s chlapmi

dedy

povedz mu že o tom vieš, najlepšie osobne, nie cez net, ani cez telefon, aby si videla ako zareaguje a na základe toho sa rozhodni, možno si len vypisuje a akože pozýva niekoho na sex pričom sa nikdy s nikým nestretol, len si potrebuje niečo dokázať, alebo sa s niekým stretáva, má sex s niekým, a to ťa už podvádza a to sa už sama rozhodni, ako sa k tomu postavíš.

veves

vies, my ti tu mozeme povedat vlastne nazory bez toho aby sme vedeli pravdu. verim tomu, ze vacsina ho odsudi, povedia ze je zly, hlupy, idiot, ktory ta podvaza a ze ho mas nechat tak. ze za to nestoji. a to na zaklade jedneho prispevku.
ale ti co to povedia ho nepoznaju, nevedia ako vam bolo spolu, co ste si spolu zazili a ako je to v skutocnosti a tak.
strasne vela nedorozumeni vie narobit velku bolest. neviem ci poznas film Tonka Sibenica, taky stary nemy film, dievca naslo v kapse svojho mileho vysivany damsky rucnik, zaspineny ruzom. domyslela si ze ju podvadza. zosalela, otravila ho a sama skocila z utesu. pricom keby sa ho opyta tak jej vysvetli, ze na moste stretol kabaretnu tanecnicu, ktora niekomu naletela a otehotnela, on ju nechal a isla skocit do Vltavy. iba ju zachranil a rucnik do ktoreho utierala slzy a make up si proste dal do vacku ako ju z tade tahal.
mozno hlupy priklad ale ludia tu ti poradia mozno zle. spytaj sa toho pana o ktorom pises. mozno ti to vysvetli a mozno zbabelo utecie. aspon si budes ista.

kika8489

no aby sme sa rozumeli ja od tohto fora urcite necakam recept to si zajdem do kvalifikovanje poradne ja chcem pocut nazor ludi ktori sa nato pozeraju objektivne kedze nie su sucastou tohto mojho problemu ak nato nemas vobec ziadny nazor ok chapem ze niektori ludia potrebuju vediet meno a poznat zdravotnu kartu doticneho na vytvorenie svojho nazoru:DD

veves

ale to nikto nevie, tvoja otazka je neopodstatnena. na svete je temer 7 miliard ludi. cakas ze mame presne recept na kazdeho. ak je jeden taky, ze je taky automaticky kazdy kto ma rovnake ,,symptomy,,. ten pan je individualna bytost s niekolko odzitymi rokmi plnymi zazitkov, udalosti a pod. nikto cudzi odpoved nepozna, nakolko sa to tyka jeho, musis sa len jeho na to opytat.

veves

sorry ale mi toho pana nepozname. nevieme ako sa vola, kde byva, nepozname jeho zdravotnu kartu, rodinne pomery, zazitky z detstva, plany do buducnosti, vzdelanie, pracovne skusenosti, povahu, fobie, záujmy, vsetobecne vedomosti, ludi ktorymi je obklopeny, ludi ktori stali pri jeho dospievani, rodicov, genetiku, mentalitu, proste nic.
ako to teda mame vediet?