Priatel sa nedokaze rozpravat o citoch

Príspevok v téme: Priatel sa nedokaze rozpravat o citoch
mysicka12

Jednoducho...Dost mi ublizil asi pred mesiacom, ale vtedy mi len v sms napisal, ze mu mam odpustit, ze vie, ze vsetko pokazil.Ale ani slovo o tom, ze si uvedomil, ze chce byt so mnou, co prenho znamenam, do oci uz vobec nie, ze som mu vtedy odpustila vlastne zobral ako samozrejmost a celkovo do oci mi ani nepovie, ze som mu chybala, alebo ze ma lubi, sem tam take veci napise, ale inak nie.Su vsetci chlapi rovnaki? Preco nechapu, ze potrebujeme veci aj pocut? Citit sa vynimocne, jedinecne? Potom mi hovori, ze som narocna a ze stale len mam od neho nejake ocakavania a 'omielam' to iste, na co som sa samozrejme urazila, lebo to vobec tak nie je, ja uz neviem co mam robit, vztah bez takych prejavov si predstavit neviem, keby neboli sms a FB tak mi snad ani nic nepovie:(

piktogram

ak sa nechces citit byt ako samozrejmost, tak sa musis tak aj chovat. tz., nepribehnes, ked on piskne. nebudes mu odcitat od ust kazde jeho zelanie. ak s tebou niekam nechce ist, chod sama. nesmie citit, ze ta ma istu. potom budu aj prejavy :) ou, a obcas nezaskodi nejaka konkurencia.. nevravim o podvadzani. len mu obcas daj najavo, ze je o teba aj iny zaujem. neboj, tak ho to nakopne, ze 220v zastrcka bude slaby cajik pri nom :)

a ked nie, tak ho kopni ty. definitivne.

mysicka12

To bolo tak, ze on mi povedal, ze este stale citi nieco k byvalej a mne to strasne ublizilo, ako to, ze chlap dokaze spat s inou, ale lubit ju uz nedokaze?? Ma 25 tak ako ja

isabella

no co ja viem, mne to pride divne, kolko ma on rokov? a po dvoch mesiacoch su uz zvycajne partneri schopni posudit ci im taky clovek vyhovuje alebo nie, nehovorim, ze si povedia hned milujem ta, ale ked ta to trapi a teba to evidentne trapi ked sem pises, tak chces s takym clovekom byt? si predstav, ze to bude uz len taketo, alebo mozno aj trocha horsie, lebo stereotyp je stereotyp... mozno inej by vyhovoval na 100% taky aky je, ale ked tebe nevyhovuje ma to zmysel?

mysicka12

Ked ja som mu povedala 'Lubim Ta' tak on troska zavahal a potom tak hanblivo povedal: 'Lubim... Co si o tom myslis? Odtvedy mu uz prva nedokazem povedat ze ho lubim, lebo vtedy som cakala, ze povie Aj ja ta lubim alebo nieco podobne ale bolo to len... take nijake, ziadne kuzlo

isabella

jaj, len 2 mesiace? tak potom sa ospravedlnujem, ved to je stale cas najvacsieho zalubenia, to mas asi nejakeho chybneho, by som na tvojom mieste porozmyslala, ze ci chces takeho do buducna, ked uz na zaciatku je takyto

isabella

no, ale to je zasa alibizmus, ziadny chlap ti cely zivot nebude kazdu chvilu nosit kvety, ani ten citlivy zrely chlap, zivot nie je o tom nosit si darceky a mojkat sa, bohuzial... pridu existencne problemy a po rokoch vztahu? skor sa spytaj na nazor ludi po desiatkach rokov manzelstva a zistis, ze podstatne je nieco ine a prejavy citu tam kde su prirodzenostou nevymiznu, len uz nie su na prvom mieste, pridu deti, samostatne byvanie, proste ine starosti... to je zivot

mysicka12

sme spolu dva mesiace a mi povedal, ze on sa nevie tak rychlo zamilovat, ze to este tak neciti a nechce sa o tom rozpravat a ze ma lubi, lebo keby ma nelubil, tak by so mnou ani nebol, no strasne 'romanticke' myslela som, ze zaciatky maju byt najkrajsie

mysicka12

ja mam strach ze moj zivot bude prilis obycajny, ze budem ako mnohe moje kamosky ktore mi vyplakavaju po rokoch vztahu, ze nedostanu uz ani kvet, ziadne pohladenia, nic! ja nechcem taky zivot:( dalsia seda myska, dalsi chlap, ktory berie vsetko ako samozrejmost

isabella

ja neviem kam na takych blbeckov baby chodite, lebo ja poznam vo svojom okoli xy chalanov, co vedia hovorit aj o citoch a nie su to buzici a ani to neprehanaju... proste zreli dospeli chlapi

veronika83

No ja som sa tiez este nestretla s chlapom, ktory by normalne dokazal rozpravat o svojich citoch bez toho, aby mal v sebe aspon pol litra borovicky, s vynimkou mojho najlepsieho priatela - gay samozrejme, ako inak..