Ubytovanie v Paríži

karmenka9

potrebujem pomoc ohľadom ubytka

chystáme sa do paríža v júli s priateľom, ideme cez ryanair čiže budeme letieť na letisko Beauvais

ako sa z neho najľahšie dostaneme do Paríža? tu píšu že rezervuj-ubytovanie.sk odtiaľ pravidelne chodia autobusy v cene nejakých 19 EUR, neviete cez aké nástupište a ako často chodia????

ďakujeeeem!!!!

Parisienne

Hotel Liberty. Bola som tam ubytovaná dva týždne, odporúčam. (Jednoposteľová izba za 39 eur, raňajky 5 eur). Je to síce dosť skromné ubytovanie, ale ja som bola spokojná. Keďže viem po francúzsky, na recepcii boli ku mne veľmi milí a dokonca mi dali v prvý deň zadarmo raňajky :o) To sa mi ešte v žiadnom hoteli nestalo.
www.libertyhotel.net

arnodovalama

www.couchsurfing.org
neviem, ci to poznate, su tam ludia z celeho sveta a ked tam idete iba na vikend, podla mna vas kludne niekto necha u seba prespat, pretoze pokial viem, cim blizsie k centru tym je cena vyssia... radsej to minut na suveniry, ta ne? (ohladom suvenirov musite zajs na ó šamps elisé, ta atmosfera trhov je neskutocna)
ps2.- ak vam to nestaci, maju tam smyklavku!! :D)

swistica

Hotely siete formula1 patria k tomu najlacnejšiemu, čo nájdete v Paríži. Jednoduché, až sparťansky vybavené izby, kde cena začína od 39€ za noc.