Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silná bolesť nohy v oblasti achilovej šlachy - príčina neznáma

Príspevok v téme: Silná bolesť nohy v oblasti achilovej šlachy - príčina neznáma
Genesis

Moja priateľka má dosť veľké bolesti nohy v oblasti achilovej šľachy a kusok aj nad ňou smerom do lytka pričom bolí ju už aj predná časť jak je píšťala.

Inak povedane boli ju cast spodneho lytka achilovej slachy a pistale. Snazila sa s tym behat po lekaroch ale nic jej nezistili. Doposial bola u ortopedicky vseobecnej, reumatologicky a robili jej sono ciev. Nenasli jej ale nic. Vseobecna ju poslala doprec ze nech nesimuluje ze vraj je zdrava.

Bohuzial zdrava je asi tak ze nemoze kvoli bolesti spavat a ani poriadne chodit.

Chcem sa spytat ci by niekto nevedel povedat co by to mohlo byt ? .. ci niekto nemal nieco podobne ? pripadne nejake rady co by sme mohli vyskusat co by mohli pomoct ?

Viem ze teplo jej na to moc dobre nerobi pretoze nemoze pocas spanku mat tu cast nohy prikrytu ani mat na nej ponosku. Zaujmave je ale ze biolampa jej bolest nesposobuje aj napriek tomu ze vyrazne zvysuje teplotu osvieteneho miesta. Este chcem napisat ze priatelka ma problem s varixami .. i ked nema ich nejak velke len take male metlickove .. lenze na druhej strane na sone ciev jej nezistili problem ze by to mohol byt nejaky vnutorny varix

Johny br

Mal som roztrhnutu achylovku stalo sa to 29.6.2017 na benbintone dnes 29.8.2017uz chodím bez barli hneď ako mi dali dole sadru po vrch stehná som to začal jemne rozcvicovat a po 6tyzdnoch oveľa viac nahrievat som to infra lampou a cvičil skoro nonstop...... Jemne výsledok od úrazu do 2 mesiacov chodím bez barli a nastupujem do práce .

Gima

Má to preťažene. Natierajte to Veral gelom alebo studeným gelom a nech tu nohu nezaťažuje. Proti opuchom je Flector gel.

nata24

tendovaginitída achillovej šlachy... Dotyková kyslíková infúzia by jej na to pomohla vie to odstrámiť zápal aj bolesť

Dodo Trebaticky

To mas urcite zapalene. Kup si vlozky medicovi twin heels viem o com hovorim tiez som mal presne rovnake priznaky a zabil som s tym pomaly rok u ortopeda co mi nanutil drahe razove vlny a bez vysledku. Vlozky medicovi zabrali hned a odvtedy mam pokoj.

Katka Drobna

Ano tento uzasny pristup lekarov je mi doverne znamy. Tiez som si svoje prezila aj s achilovami aj patami. Ta bolest prameni zo zapalu sliach a raz boli achilovka, potom pata, nart, clenok atd. Ale ten povod bolesti su zapalene slachy. Skusala som magneziove tablety aj oziare a kdejake zarucene babske rady ale vsetko pomohlo len chvilu. Na internete som nasla danske vlozky medicovi. Uz ich nosim vyse roka a zatial nic neboli.

ppokiA

No dúfala,som že tu nájdem nejakú radu.Tiež mam silnú bolest v oblasti achylovky.Najprv som mala diagnozu :
Spadnutá klemba a zaseknutý nerv-.No na rehabilitačnom mi zistila že je to zápal achylovej päty. Tá bolesť je príšerna. Štípe aj keď som v klude nieto ešte keď chodím. Zatial cchodím na magnetoterapiuju a laser.Zobrala som už4 procedúri no zatiaľ žiadna zmena.Ešte neviem aký verdikt určí reumatologička..Tak si idem zatiaľ prikladať studsné obklady z mrazničky a potierať VOLTARENOM forte. Tie obklady su dosť neprijemné ale pomalým priklaaním sa to dá vydržať.Už som to ras používala na druhú nohu pri zápale.
Takto mi to poradil lekarnik.Tak dufam že to konečne zaberie. Tiež ma potešía aj vaše rady. :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.