Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne na pravej polovicke tvare

Príspevok v téme: Akne na pravej polovicke tvare
tinusska

Ahojte... posledne mesiace sa mi zacalo tvorit vela akne na pravej polovicke tvare. Znie to komicky, ale fakt.. Na lavej strane mam skoro krasnu plet, a prava je pravy opak... robia sa mi aj dost tesne pod licnou kostou, kt. sa tazko hoja. Vedel by mi niekto poradit, s cim by som mohla mat problem? Celo aj brada su v norme. Dakujem velmi pekne...

tinusska

mobilom to bude asi tazko.... ten uz asi 5 mesiacov skoro nepouzivam... obcas len sms napisem.. (vsetko riesim cez skype, nakolko som v zahranici). ze by to bolo z toho, ze mam spinave ruky a chytim sa tvare, to tiez asi tazko, lebo som si uvedomila, ze mojou uchylkou je umyvanie ruk po skoro vsetkom, co chytim do paprc :)

adusha

ja to mam tiez podobne ibaze na lavej strane.. sice mam akne aj na pravej no tam je to miernejsie a ked telefonujem tak na pravom uchu.. tak neviem ci to bude tym mobilom

douvli1

Možno je to z mobilu - býva na ňom dosť veľa baktérií. Občas ho pretri dezinfekčnou utierkou, alebo používaj handsfree.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne na pravej polovicke tvare - Fórum - ZDRAVIE.sk