Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako prehovoriť rodičov?

ela1234

Mam 11 rokov...minulý rok (2016)na vianoce som dostala mobil huawei P9 lite...no terwz budem mat meniny (maji) a narodeniny v (juli)a potom hned vysvecko...a chcela by som strasne moc IPHONE 6s..prosim poradte ako mam prehovorit rodicov?????ps:mama je uz zlomena ale tato nie...
ďakujem

ANGEL-DEMON

osoba do 15 rokov može ist niekam len v dobrovode osoby starsej ako 15.... takze ked mate 11, 12,13,14 rokov tak jedine ked si niekoho 15ročneho zoberiete so sebou a pojdete spolu......ked sa ti niečo v tej Trnave stane alebo niečo vyvedieš... tak rodičia budu mať z toho problemy, to bude prvé že policiu bude zaujimať "kde boli rodičia?!!!" ty za seba sám zodpovedný nie si!
Ja som prvy krát sla sama do mesta ked som mala 15, už som mala občiansky a sla som na strednu...

Tobnos

Mam 11 rokov a potrebujem prehovoriť rodičov. Chcu ist na dovolenku a ja tam nechcem ist a chcem ostat doma no oni my to nechcu dovolit
Co mam spravit . sorry za jednickovu gramatiku

cooobja

Celkom zaberá to že keď neješ a sedíš doma a na otázky odpovedáš znudene. Ja zas nechcem používať túto metódu teraz lebo chcem tetovanie a neviem ako mám mamu prehovoriť na súhlas. Ide o 3 ročné tetovanie. Len potrebujem súhlas.

Liluss

Mám 11 rokov arodičia mi nechcú dovoliť škrečka skúšala som úplne všetko prosím poraďte mi nejakú taktiku

Noemi44

preboha ja som v 13 sama chodila na rehabilitáciu do ineho mesta. Tu ide len o to či rodičia dôverujú svojím deťom. Ak nie tak majú na to dôvod. Moja mama nemá problém ma hocikde pustiť. Proste povedz jej že ved sama tam nejdeš, a čo by sa už také mohlo v tých obchodoch stať.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.