Ako prehovoriť rodičov?

Tuca

Ahoj mám 11 rokov a bývam v ksinnej .A potrebovala by som poradiť ako presvedčiť maminu aby som išla do Uhorovca s dvoma kamaradkami?

Kajkaa 06

Ahojte, potrebovala by som nejaké rady ako presvedčiť rodičou aby sme išli na jednu psiu akciu. Bývam v Trnave ale akcia je v Bratislave. Ako ich mám presvedčiť? Cestu by som zaplatila ale sú "lenivý". Ďakujem za každú radu

Kajkaa 06

Ahojte, potrebovala by som nejaké rady ako presvedčiť rodičou aby sme išli na jednu psiu akciu. Bývam v Trnave ale akcia je v Bratislave. Ako ich mám presvedčiť? Cestu by som zaplatila ale sú "lenivý". Ďakujem za každú radu

Buki

Normalne im povec. Mama, otec, mam vas v phici idem do Trnavi po piko, po cesti si zapicham s frajerom a vy s tym neurobite leabo vas mam v phici.

ela1234

Mam 11 rokov...minulý rok (2016)na vianoce som dostala mobil huawei P9 lite...no terwz budem mat meniny (maji) a narodeniny v (juli)a potom hned vysvecko...a chcela by som strasne moc IPHONE 6s..prosim poradte ako mam prehovorit rodicov?????ps:mama je uz zlomena ale tato nie...
ďakujem

ANGEL-DEMON

osoba do 15 rokov može ist niekam len v dobrovode osoby starsej ako 15.... takze ked mate 11, 12,13,14 rokov tak jedine ked si niekoho 15ročneho zoberiete so sebou a pojdete spolu......ked sa ti niečo v tej Trnave stane alebo niečo vyvedieš... tak rodičia budu mať z toho problemy, to bude prvé že policiu bude zaujimať "kde boli rodičia?!!!" ty za seba sám zodpovedný nie si!
Ja som prvy krát sla sama do mesta ked som mala 15, už som mala občiansky a sla som na strednu...