finty na priateľku

veronika83

Adam: k clanku - byvala pani uradnicka (7r)..to by bola fajna kombinacia ;)
wreck: vdaka za foto, chrumkavi ste tam :)

wreck

veru. taka party informatikov, koxo, to ti je akcia ako benatky! zazit a zomriet. treba na to specialne priestory, rzp musi byt cely cas k dispozicii a nahlasit party musis tyzden dopredu. neviem teda ako to robia, ale v tych chlapoch je hadam sam diabol aj s vidlami. :-O

obrazky.otv.sk

(zle jazyky hovoria, ze to su len matfyzaci v utajeni. :-D)

ale vazne. do poslednej zasranej bodky aj pre mna plati co napisal adam. do poslednej.

AdamKrt

veronika83 - doma, v praci, doma, v praci, doma, v praci... To vies, abstinent, nefajcia, co ho nebavia diskotey ani pivne bratstva, co ma robit ? Napr. ja pracujem v IT branzi. Najdi si, co sa hovori o ITckaroch a milovani :)
www.aktuality.sk

A z coho je ta fantazia ? Jednoducho clovek to roky pestuje, ze ho to vie bavit, ale aj vo svojej profesii je ta fantazia a predstavivost velmi nutna. Preto neni problem pokombinovat, defukovat, predvidat, vymysliet.

Kto ma taku povahu, tak nejake to milovanie je oproti inym zalezitostiam, len malina, ceresnicka na torte, jednoducha zalezitost, kde sa clovek s predstavivostou vie divit, ze ci snad u kazdeho to neni rovnake.

veronika83

po dvanastich rokoch najvyssi cas zmenit povolanie - ZACNI PISAT !! zarucujem ti, budu to bestsellery! :)
jedina vec by ma zaujimala: kde prebohaziveho behaju takito chlapi ?!?!?!

AdamKrt

Netreba este zabudat, ze to zosalenie partnerky, treba zamestnat jej zmysly. T.j. vonu, chut, hmat, cuch, zrak, sluchu... Spravne provokativne slova, vhodne osvetlenie, spravna hudba - rozna meditacna, ezotericka atd. Spravne jedlo, vone, spravne pitie - pohar cerveneho vinka, nie viac, rozne cajiky na nabudenie chute.

Lenze si treba uvedomit, ze ak to chce niekto robit, zaberie to hooodne casu. Preto som pisal trebars, ze s priatelkou som mal niekedy az 7 hodinove milovanie, ked kazdu chvilu robil clovek vselico ine.

Lenze ma to aj druhu stranu mince. Netreba to davkovat casto, lebo si na to zvyknete :) Je to hodne casovo narocne a potom je problem ist do prace... :)

AdamKrt

wreck, kedze tu niektore damy, doslova slintaju, pridam este par veci nad to, co si napisal. Da sa este skusit masaz s infracervenym pristrojom, rozohrieva telo. Odporucam sustredit sa na hrudni, prsia, chrbat, ale hlavne nenapadne na oblicky, vajecniky, podbrusko a vaginku. Neni nad to, si to dobre prehriat :)

Velmi silne je to aj masaz s Magic massagerom. Zaujimave moze byt aj aplikacia We wibe - ked je to U-cko v posve a zazitok mozu mat obaja.
-------------
Na vysperkovanie sa da pouzivat technologia oddalovania rozkose, prestat v najlepsom, vychladnut a znovu pokracovat.

Velmi podnecujuce mozu byt vaginalne pumpicky, pripadne klitorialne pumpicky, alebo pumpicky na bradavky. Podtlak dokaze pekne tieto partie prekrvit.

Obzvlast rajcujuce su tieto pumpicky kombinovane s vibratorom :)

Neviem, ci ma tolko muzov malu fantaziu, ale mna podobne ako wrecka napada vselico. Napr. pouzitie takeho pierka na hladenie pri masazi je velmi zaujimave. Fukanie, horuci a studeny dych.

Clovek moze pouzit na masaz nejake kamienky, alebo predmety macane v ladovej vode, alebo teplej-horucej vode. Vselico sa da.

Ale i ked sa da vselico, treba vzdy skusat, skusat a skusat, pretoze niekomu sa nieco moze pacit, inemu nie. A ked sa aj paci, netreba zabudat na to, ze ked sa to opakuje stale a casto, prestava to mat svoje caro, takze treba vytvarat vzruchy nove.