Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SAMOOPALOVAK

gabus.ha

hm tak nakoniec som zasla do drogerie a mali ich tam habadej a vsetky mi pripadali rovnake :) nakoniec som si to vybrala podla vone a zvitazila Nivea...sice ani ta nevonia nejak extra super, ale da sa to....este som si ju dala len raz, tak uvidim ako sa to bude vyvijat dalej :)

lenik

FLAKY robia vsetky pokial to nanesiete nerovnomerne
Johnsons strasne smrdi preto som si kupila Niveu a uz len kvoli tej nadhernej voni si ho nanasam :))

bambulo7

no ja som si pred 3 dnami kupila Dove a som s nim moooc spokojna, som blond a slniecko mi skodilo iked som sa opalovala a bola som aj trosicku hneducka rychlo som zbledla a solarko neuznavam tak som si kupila tento Dove a som rada, zatial flaky nemam a vidim uz trosku zhnednutie, kremujem sa nim kazde rano teda zatial len nohy a kupila som ho za 170 sk a kraasne vonia :) ja ho odporucam :))

iska2562

prosím o radu použivala som johnsons ale robil mi flaky a strasne zapacha neviete niekto ci ten garnier alebo ina znacka su lepsie? dakujem

agina

Jo a zrejme to funguje na tom principe, ze ti to vytiahne kozny pigment a vyzeras ako opalena...nejak tak to bolo aj mne interpretovane.

agina

ja som bola spokojna so samoopalovacim mliekom Astrid, cca 99,-Sk, toto jedine mi nerobilo flaky na kozi.Som blondina.

enkeli

Ach jaj.. ja používam ten Johnsons...a chytil mi do žlta..ani nie som biela..ale na rukách ako mi tam zaschol ten krém..tak som taká oranžovo-žltá... hrozné... aj na kolenách... =(

janka15

Mohli by ste mi poradit,ze ako dlho vydrzi na tele ten opaleny nadych?pri sprchovani to nezlieza dole?mozem sa pri tom aj opalovat?

superka15

A PROSIM VAS NEPOZNATE NIECO PROTI PEHAM?NEJAKY KREM ALEBO NIECO?LEBO UZ NEVIEM CO MAM S NIMI ROBIT A STRASNE SA ZA NE HANBIM!!:((

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SAMOOPALOVAK - Fórum - ZDRAVIE.sk