Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chemický peeling

Keppy

ďakujem krásne za rady:) ja sa chystám na ten chemický peeling 50 percenttový. len sa toho bojím či bude efekt aký očakávam

KissMe

ano TCA je ovela silnejsi a agresivnejsi, no okrem % je dolezite aj PH. V nedelu sa chystám na tretiu aplikáciu 30%, a budem pokračovať už len 50% kys. glykolovou.

zuzu1231

Najlepší je TCA peeling,ten si ja dávam v zime,ale len u lekára.Je to silné,ale na jazvičky veľmi dobré,lepšie ako glykol.Dôležité je aby to bol skúsený doktor,aby mi nezničil tvár.

Keppy

ďakujem :) Ja mám problemy s jazvamy po akne a bez make up sa neda ist vonku a uz ma to hneva :/ :( Doktorka mi odporucila chcemicky peeling s 50 percent až 70 percentnou tou kyselinou. ale bojím sa do toho ísť. či to nie je veľký zásach :/

KissMe

včera som absolvovala prvu aplikaciu 30% kyselinou glykolovou, o tyzden bude dalsia, dokopy ich ma byt 6-8. Ja si to robim sama doma, mam 30% a 50% kyslinu. Dam vediet po case ako mi to pomohlo. Inak ja mam problemy s jazvyckami po akne a rozsirenymi pormi.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chemický peeling - Fórum - ZDRAVIE.sk