Nerozumiem....!

Príspevok v téme: Nerozumiem....!
Brenda

ako to tu citam tak velmi vela ludi chce zomriet.netvrdim ze ja nemam take myslienky a teraz dost casto.ale zamyslite sa preco je to tak.poznam ludi co nemaju vobec nic!!! su uplne sami mozno okrem priatelou a chcu zit.a dokazu sa o seba postarat aj ked napriklad stratili rodicou,su dlhodobo chori alebo stratili cokolvek co pre nich znamenalo dost vela.a vidim na nich ze chcu zit chcu tu s nami byt.pristupuju k zivotu pozitivne. poznam zase vela ludi co maju vsetko rodinu,byvanie,jedlo,financne zabezpecenie a prave takato vecsina dava otvorene najavo ze chcu zomeriet aspon ja takych ludi poznam.a priznam sa ze medzi ne patrim aj ja.a preco je to vlastne tak?je to naozaj tym svetom tym okolim ze davaju v telke same zle spravy zo sveta?minule som citala ze to je tym ze mi,ludia nevidime v tv nic ine len samu smrt a zle negativne veci a podla toho sa tak aj citime.ale preco je to vlastne tak??

doubledog

ludom proste chyba zmysel zivota.
a kedze v nasej spolocnosti panuje nazor, ze zivot zmysel nema, pripadne ze clovek si ten zmysel ma najst sam, tak je logicke, ze ludia, co su nejak strateni, sa na to chcu
vykaslat.

Lulu2011

fazer - tomu sa vravi depresia, clovek ma vsetko a aj tak nie je spokojny, takze chod za doktorom, taky stav nie je normalny

fazer

tiež premýšľam nad samovraždou, ľúbim, mám kde bývať, som mladý, vraj pekný, ľudia ma majú radi, v práci sa mi darí, rozprávam ako chcem odísť do zahraničia, kúpiť si byt, spoznať svet, všetko. Ale v skutočnosti mi niečo chýba, nieje to materiálne, niečo ľudské

Lulu2011

Kazdy sme sa narodili s inou genetickou dispoziciou zvladat otrasy v zivote

aj mne pride zbytocna smrt, ked pocujem v spravach, ze stredoskolak sa zabil, lebo dostal 4 a nechala ho priatelka, potom si vravim, ako by zvladol horsie situacie v zivote? asi tak isto, mozno by uz na ZS mal byt predmet psychoterapia, najma v dnesnom svete, ktory je stale tazsim a tazsim