Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mastna , porovita plet

Príspevok v téme: mastna , porovita plet
Misickaa4

Mám problém s mastnou pleťou. Mám 21 rokov a strašne sa mastí pleť. Mala som aj akné,kt. mám už skoro vyliečené , ale tá mastnosta a pórovitosť pretrvávajú. Poprosila by som Vás keby ste mi mohli poradiť, ak viete o niečom, čo skutočne zaberá. Ja som rozmýšlala nad prírodnou kozmetikou ako alverde, lavera,...takže ak s ňou niekto máte skúsenosti...Ja mám zatiaľ iba šampony od lavera aj alverde,tie sa mi zatiaľ osvedčili,preto som začla uvažovať nad touto variantou.
Ďakujem za rady

delphia

tvorbu mazu stabilizuje zinok uzivany dlhodobo- aj cely rok.
dalej pravidelne hlbkove cistenie v salone, a na kazdodenne osetrovanie doporucujem kozmetiku Annemarie Borlind radu na zmiesanu plet. krem obsahuje matujuce mikrocastice a je vynikajuci.

annieee

ja odporucam krem Triacneal od Avene,je to vlastne novinka ale je velmi ucinny.pouzivam ho asi styri tyzdne a normalne vidim ako mi kazdym dnom miznu cierne bodky:DDplet mam mastnu stale,ale je to podstatne lepsie predtym.stal 15 eciek v lekarni.vyskusala som vselico za 8rokov boja s akne, a toto rozhodne vyhrava na plnej ciare.:)))

anna234

Ahojte mám problém s mastnou pleťou a upchatými pórami.Žiadne výrobky mi nepomáhajú.Kozmetičke som ešte neskúšala isť.Poradite mi dačo, čo by som mohla ešte vyskúšať niečo čo by fakt pomohlo.Ďakujem

smajka

Odporúčam od Syncare G10. Zohnala som na nete za 18€. Sú to k pleti šetrné aha kyseliny. Používam každý večer, po týždni sa pleť trošku šúpala ale to prešlo a teraz je zjednotenejšia, hladšia a rozhodne sa nemastí tak ako predtým. Som spokojná. Ináč sa to môže použiť aj ako predpríprava na chemický píling.

Katka090

Ja mam tiez mastnu a uhrovitu plet, pouzivam dado sens pur derm krem aj tonik a hlbkovu mastku purifying od annemarie borlind. tiez mam samponik lavera, som spokojna :-) s alverde co sa tyka kremikov na tvar som moc nebola spokojna, lebo som nevidela ziadne zlepsenie. ale mozno to je len moj subjektivny pocit.a zda sa mi ze alverde nie je 100% bio hm.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mastna , porovita plet - Fórum - ZDRAVIE.sk