chcem byt ucitelka

Príspevok v téme: chcem byt ucitelka
ucitellka

technicka skola na ktorej studujem ma nebavi /ako som sa tu ocitla by aj mna zaujimalo/ a ani v tomto obore nechcem pracovat. nejde mi teraz o peniaze, cisto sa zaoberam zaujmom a aby som mala aky taky vztah k danej profesii. aby som aspon vedela ze co to je pretoze doteraz nemam ponatia co je to co studujem a naco je k tomu skola:)
v podstate sa odjakziva u mna prejavovali ucitelske sklony ale tiez hnev ked niekto nieco nechapal alebo som sa zakoktavala pri vysvetlovani. na jednej strane mam strach ze by som deti zabila, na druhej sa mi paci ta predstava ucitelka - ziaci, dobry vztah (inac ja osobne som dobreho ucitela/ku nezazila), nielen ucitelsky ale aj doverny, priatelsky. aby si na mna raz spomenuli a nemali hrozu zo skoly. laka ma I. stupen.
vyliecte ma z toho:/

Packa7747

* to sa vyjadrujem k tomu videu.
Ucitelka - byť učiteľkou je fajn, veď sú aj súkromné školy kde si decka predsa menej dovoľujú alebo gymnáziá alebo VŠ.

Harper

Ludskym pristupom si ziakov ziskas, na prvom stupni sa to da. Na druhom uz ta budu mat na haku a budes na nich len ziapat :-) Prvy stupen tam deticky posluchaju.