Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Canisterapia

das

moja skusenostenost: 1/ mamicka ma 81 r. mala 30 rokov kavalierky - prednedavnom sme museli chuda dat uspat uz bola velmi chora a trapila sa - ja mam celozivotny ekzem na nohach a neznasam olizovanie psom, ale ked mi olizovala nohy - ekzem vzdy zmizol
2/ po strate poslednej kavalierky mamicka ostala smutna akoby bez zivota - nahovorila som ju na noveho havina - /pravdupovediac nechcela psa ale fenu/ - napriek tomu je to pes /vraj yorkshire/- ten si ju priam vybral, hoci ma len pol roka chodi pekne na noviny robit potrebu, je pritulny, strasne rad sa mazli a mamicka ozila, ja aktivna a spokojna ze sa ma o koho postarat a s kym porozpravat - a verte neverte ten pes sa tvari ze tomu rozumie
a podla mna aj toto je terapia

Jojka2611

Dobry den,mozno neskoro,ale predsa:) Canisterapii sa venujem aktivne 2 roky.Mojou cielovou skupinou su prevazne deticky. Pravidelne navstevujem zs,ms,szs,dss a klientov priamo u nich doma.Nase obcianske zdruzenie ma dokonca aj caniscentrum.Venujeme sa forme AAA(AKTIVITY) AAE(EDUKACIA) a AAT(TERAPIA) V pripade otazok alebo zaujmu o spolupracu ma nevahajte kontaktovat mailom alebo na tel.cislo 0908492811

dada

Hladam cloveka z BRATISLAVY,ktory sa venuje canisterapii.Mala by som zaujem o informacie co sa tyka tejto liecby.Piste al.volajte,pripadne len prezvonte-zavolam spat.Tel.cislo 0907 185 023.Je to surne.Dakujem

rudolf

Dobré ránko. Ďakujem všetkým dobrým ľuďom za skvelé príspevky. Ja pracujem s mentálne post. už 12 rokov a teraz hľdáme nové a ďalšie spôsoby ako "zvládnuť" problémy našich klientov. Zavrieť niekoho do sieťovky alebo samotky je najmenší problém ,ale tým sa to všetko neporieši. Preto si myslím , že canisterapiou by sme mohli poriešiť problémové správanie niektorých klientov v DSS. A preto ma aj posielajú 31.5. 2007 na jednodňové školenie-prednášku do Zvolena, majú tam prednášať canisterapeutky z Čiech.Pekný deň. Kto chce nech sa mi ozve na mail. Rudo :-)

tereza1978

zvieratka robia s postihnutymi ludmi zazraky.to by si mali uvedomit hlavne ludia ktori sedia na tych miestach kde sa rozhoduje o financiach.my sme museli prestat chodit na koniky lebo niesu peniaze,je nas malo lebo nie su peniaze.kolkokrat mi to pripada ze sa vraciame spat do cias ked boli ustavy kde bolo v miestnosti 15 sietovanych posteli a jeden zamestnanec.ale to som odbocila od temy canisterapia ospravedlnujem sa ale takto teraz citim.pekny den

zuju

tereza my mame 10 klientov, piati su moji ziaci, sme vo vacsom rodinnom dome so zahradkou, mame aj autistov, teraz mame male steniatko na dvore ale to nie je nase, je jedneho klienta z domova pre osamelych rodicov, k nasmu ustavu patria aj dve rodiny osamele. uvidime mozno maly Milanko nam psika poziaica ale je to iba stena. Viem ze mojim deckam v triede by to urcite pomohlo

tereza1978

zuju myslim ze nic netreba teda aspon neviem ci si nieco nasi vybavovali a ked chces mozem sa spytat.sme male zariadenie mame 36 klientov prevazne celorocnych.psiky k nam zacali chodit so studentami ktori si robili rocnikovu pracu a teraz pridu len tak hocikedy.a niekedy dovedieme aj my co mame doma psov tajne do zariadenia ked ideme okolo na prechadzku.je paradox ze leziace deti sa tesia a tie chodiace sa boja.

zuju

tereza je to super, tiez by som nieco take chcela s nasimi detmi ale asi na to treba aj povolenie hygienikov a kopu papierov a penazi co

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Canisterapia - Fórum - ZDRAVIE.sk