Trapi ma prejedanie

Príspevok v téme: Trapi ma prejedanie
Lara000

Dobry Večer.neviem či moj problem patri do tejto temy....za 3 mesiace som schudla asi 16 kg...zdravá výživa + cvičenie...
moj problem ale je,že posledne tyždne ma trapi brutalne prejedanie sa.Napr.cely tyžden jem velmi ale velmi malo.....potom v sobotu večer do seba nahadžem take neuveritelne množstvo,že minule som sa nevedela pohnut zo zeme a len som plakala.Skušala som to vždy vyvracat...ale aj ked sa mi to podarilo,tak len mala čast toho,čo som zjedla išla zo mna von. To prejedanie sa ma trápilo aj pred tym,ako som schudla,ale to bolo skor nekontrolovane jedenie....lenže teraz su to zachvaty jedenia.Naozaj neviem čo s tym.Neviem sa prinutit k tomu,aby som jedla normalne.Musim jest velmi ale velmi malo,lebo ked si dam niečo navyše,tak to neviem zastavit,a konči sa to zachvatom jedenia :/

maruska123

cukricka v tvojom pripade sa jedna o zachvatove prejedanie sa, ktore sa vsak tiez radi medzi ppp-poruchy prijmu potravy

zuzankaaa

cukríčka, nutkavé prejedanie? možno popremýšľaj o tom. teda ak sú tie kvantá naozaj kvantá a nemôžeš sa hýbať a normálne sa na to tešíš niekedy ako sa preješ a tak. ale také to normálne prežratie je ok. to sa prihodí sem-tam každému. bulímiu nemáš... :-)

cukríčka

Môžem sa spýtať, dá sa aj v mojom prípade hovoriť o bulímii, keď sa tiež takto prejedám, pomaly každý druhý deň, zjem nenormálne množstvo jedla, trvá to už taký rok, ale nikdy som to nedala nijak von, či už preháňadlami alebo zvracaním. Je to bulímia?

lema

ja toto poznam tiez som jedla malo strasne zdravo a vzdy za kratky cas to skoncilo tym, ze som neodolala vsetkemu, co som si odopierala a zjedla som strane kvantum vsetkeho, tak teraz sa snazim jest tak aby to bolo zdrave a aby ma to zasytilo, vzdy je lepsie dat si trochu masa so zeleninou alebo ryzu, alebo nieco co ti chuti, ako si dat jednu mrkvu a jablko a cakat, ze sa z toho najes, vydrzis to par dni a potom sa prezeries,snazis sa to vyzvracat, budes mat vycitky, tak si zas das len to malo a tak to pojde dokola, telo neoklames, mala by si sa naucit normalne jest a tym normalne nemyslim vsetko co chladnicka da, ale racionalne, tak aby to bolo prospene pre organizmus a zaroven ta to dostatocne zasytilo, aj ja sa o to pokusam, este nie som z bulimie celkom von, ale teraz uz zijem skoro normalne, vydrzim aj par tyzdnov sa neprejest a nezvracat, je to tazky boj, ale ja verim, ze sa to da

zuzankaaa

..je to bulímia.
základ je ten, že neješ, neješ a potom sa preješ, máš výčitky a už len to, že ťa napadne to ísť vyvracať... je jedno, že ti to nejde. tá myšlienka. bulímia je psychická porucha. 3 mesiace a 16kg, hmmm, tiež dosť. máš PPP, lieč sa !

prión

prišla si sem, lebo si si bola istá, že to nie je bulímia a vidíš je...
a keďže je to psychická porucha nápravu začni hľadať niekde tu- teda v tom čo ťa trápi na duši...

maruska123

kazdy ti tu pise nezavisle od seba, co to je a ty nechces verit..no tak co uz s tebou, tvoj problem, nie nas

je to smutne, ze si to nechces ani priznat