Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvavá stolica

Príspevok v téme: Krvavá stolica
Rain

Ahojte,
chcela by som sa Vás opýtať....dva dni som nebola na veľkej potrebe(bola som v cudzom prostredí a tak sa mi nedalo) a dnes keď som asi po polhodine trápenia sa dopracovala k výsledku,tak som si všimla,že bol záchod celý od krvi.Nehovorím o pár kvapkách,ale o veľkom množstve,mne v podobných prípadoch tečie krv len máličko.A ešte som na toaleťáku uvidela kúsok niečoho,čo pripomínalo výstelku,keď odpadáva pri menštruácií.Potom,keď som šla druhýkrát to skúsiť(nič nešlo),tak som opäť na papieri mala krv.Menštruáciu nemám.Neviem,či to má súvis,ale v nedeľu som mala prvýkrát sex.
Ďakujem za pomoc každému

Alica81

Ahoj.moze to byt spojene s tym sexom. ale aj nemusi, chcelo by to vysetrenie. ak chces poradim ti kam ist ak to chces diskretne bez rodicov. napis mi mail (alica.holejcikova@webmail.co.za)

Maros75

Nema to nic splolocne........ mas zrejme z najvacsou pravdepodobnostou zlatu zilu. To malicko je uz priznakom,ze nie je vsetko v poriadku s tvojim telom.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvavá stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk