Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reklamne letaky

Príspevok v téme: Reklamne letaky
renee1

vyhadzujete reklamne letaky alebo si ich odkladate?? kolko dreva sa spotrebuje. Kedy bude stop takymto nezmyselným aktivitám?? zamysleli ste sa niekedy nad tym?? a hlavne kolko penazi dostanu agentury, ktore vyrabaju tieto zbytočnosti. su to miliardy, čo idu na reklamku. vsak to je hrozne!! nezda sa vám??

martinmlm

Ak ti ide len o peniaze tak to ber takto. Obchodný reťazec tým že dá vytlačiť letky dá robotu drevorubačom, celuózke, tlačiarni, výrobcovi farby, a roznášačom, a smetiarom

lost

retazce to zarataju do ceny, neboj sa :D
nerobia to zadarmo :D

aj cena reklamy na telefon je uz v cene telefonu :)

ten iphone stoji okolo 150eur? naklad na jeho poskaldanie.. mozno aj menej.. 100?

a predava sa za 700..

káva je na tom este horsie.. naklad na 1 kavu je niekde okolo 2 centov.. a v kaviarni sa predava za 2 eura..

co je 100-nasobok realnej ceny..

pozri-

...no ja som pred par rokmi na reklamne plagaty nadavala-ked zaberali miesto v schranke-ale potom som prisla na to ze pomahaju 2x
1x-ked si prejdem ceny a presne viem kde aka je akcia alebo ake su kde ceny...
2xtiez na nich supem zemiaky a tak podobne...
a letaky nie su nahodou z recyklovaneho papiera?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reklamne letaky - Fórum - ZDRAVIE.sk